Od kwietnia nowe trasy pendolino

Pod koniec kwietnia pendolino wyruszy na nowe trasy. Za niecałe dwa miesiące podróżni będą mogli zarezerwować bilety na trasy Warszawa – Jelenia Góra – Warszawa oraz Kraków – Warszawa – Kołobrzeg – Kraków.

(fot. PKP Intercity / )

Nowe miasta docelowe PKP Intercity to Jelenia Góra i Kołobrzeg, przewoźnik na trasie do Kołobrzegu zatrzyma się m.in. w Warszawie, Trójmieście, Lęborku, Słupsku i Koszalinie, natomiast na trasie do Jeleniej Góry - we Wrocławiu i w Wałbrzychu.

Ceny biletów na nowych trasach będą wahały się w przedsprzedaży od 79 zł (Warszawa – Kołobrzeg, Warszawa – Jelenia Góra) i od 100 zł (Kraków - Kołobrzeg). Przewoźnik poinformował również o konkurencyjnym czasie przejazdu – podróż z Warszawy do Jeleniej Góry zajmie 5h 33min, natomiast z Krakowa do Kołobrzegu – 8h 27min, a z Warszawy do Kołobrzegu 5h 53min.

Przy planowaniu podróży pociągami pendolino, warto skorzystać z przedsprzedaży, ponieważ PKP Intercity każdorazowo premiuje kupujących bilety z wyprzedzeniem.

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 4 ~Nika

A Katowice gdzie, wszystko dla Warszawki

! Odpowiedz
0 4 ~Krisss

Pendolino Warszawa - Kołobrzeg ~ 6 godzin. Stary tramwaj 105N produkowany w Chorzowie miał prędkość konstrukcyjną 72 km/h. Po najkrótszej trasie ~500 km czas przejazdu byłby podobny.

! Odpowiedz
9 4 ~Adam

Pendolino to masakra dla podróżnych Wąskie siedzenia brak miejsca na nogi Ktoś kto akceptował taki komfort to chyba był pijany Natomiast stare wagony z przedziałami 1klasa to bajka

! Odpowiedz
0 1 ~Tofik

Nie był pijany. Wziął łapówkę.

! Odpowiedz
10 8 ~MowieJakJest

Po co tyle halasu z tym pendolino? Zwrocic zlom skad przyszedl i stawiac na krajowe produkty. To jest droga do rozwoju RP.

! Odpowiedz
3 6 ~julek

a o co chodzi z tą Jelenią Górą ? kto tam w ogóle jeździ ? Czy nadal nie ma Poznania na trasie Pendolino?

! Odpowiedz
0 3 ~turysta

turyści na narty

! Odpowiedz
0 1 ~jelenia

Nie jeździsz, to się nie wypowiadaj.

! Odpowiedz
0 0 ~zly

a kto jezdzi do stolicy podziemnej pomaranczy i po co ?

! Odpowiedz
2 1 ~rttyuiop

100 zł z Krakowa do Kołobrzegu to TLK kosztuje, pendolino standardowo będzie kosztować jakieś 250zł

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne