REKLAMA

Nowy tani iPhone w sprzedaży w kwietniu

2020-02-19 11:23
publikacja
2020-02-19 11:23

Najprawdopodobniej 31 marca zostanie zaprezentowany nowy ekonomiczny iPhone, następca iPhone’a SE. Urządzenie do sklepów trafi kilka dni później i będzie kosztowało 399 dolarów – informuje serwis appleinsider.com.

Nowy tani iPhone w sprzedaży w kwietniu
Nowy tani iPhone w sprzedaży w kwietniu
fot. Dids / / Pexels

Nowy iPhone będzie następcą modelu SE. To, jaki numer lub nazwę otrzyma, nie jest jeszcze pewne. Najprawdopodobniej będzie to po prostu iPhone SE 2 lub też iPhone 9. Wskazywałby na to fakt, iż następcą iPhone'a 8 został model 10, a po nim pojawił się iPhone 11. „Dziewiątka” jest więc wolna i być może została zarezerwowana dla ekonomicznego smartfona.

iPhone trafi na sklepowe półki najprawdopodobniej w piątek, 3 kwietnia. Ma być najtańszym smartfonem produkowanym przez Apple. Termin premiery i uruchomienia sprzedaży przekazany przez „źródła bezpośrednio związane z Apple” jest o tyle prawdopodobny, iż premiera ostatnich modeli odbyła się pod koniec marca 2019 r.

Jak z kolei informuje serwis komorkomania.pl, nowy ekonomiczny iPhone będzie miał obudowę wzorowaną na modelu 8 i 4,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1334 x 750. Wewnątrz znajdzie się m.in. 3 GB pamięci RAM, pojedynczy aparat. iPhone będzie także wyposażony w czytnik linii papilarnych Touch ID w przycisku Home.

Nie wiadomo jeszcze, jaką pamięć ma mieć wbudowane urządzenie. Najprawdopodobniej będzie to jednak 64 lub 128 GB.

Według nieoficjalnych informacji przytaczanych przez agencję Bloomberga, iPhone 9 ma kosztować 399 dolarów, czyli nieco ponad 1500 zł. Apple w 2020 r. chce wypuścić na rynek 200 mln smartfonów.

MKZ

Źródło:
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (2)

dodaj komentarz
spolegliwyksiegowy
Kurcze czy nie taniej ten dzwonek sobie zainstalować i nalepke z aliexpress zamówić :) czy dla pryszczatej gimbazy i pań ok. 40 to za mało :)
--__hubert__---__--__--__--__-
Raczej przesuną premierę ze względu na brak dostaw z Chin :)

Powiązane: Apple

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki