REKLAMA

MPL VERBUM: Zmiana w składzie Zarządu MPL VERBUM S.A.

2021-06-30 11:23
publikacja
2021-06-30 11:23
Zarząd MPL VERBUM SA z siedzibą we Poznaniu informuje, że z dniem 30 czerwca 2021 roku Rada Nadzorcza Spółki odwołała Panią Bożenę Zielińską z funkcji Członka Zarządu. Jednocześnie Rada Nadzorcza z dniem 1.07.2021 roku powołała do Zarządu Spółki Panią Magdalenę van der Linden, pełniącą jednocześnie funkcję Dyrektora Działu Obsługi Klienta Spółki. W związku z powyższym od dnia 1.07.2021 Zarząd Spółki tworzą Marcin Katański - Prezes Zarządu oraz Joanna Rajewska – Członek Zarządu i Magdalena van der Linden - Członek Zarządu.

Pani Magdalena van der Linden posiada dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą, obsługą klienta oraz wdrażaniem i zarządzaniem realizacją projektów promocyjnych i lojalnościowych w segmentach B2B oraz B2C. Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z MPL VERBUM SA pracując w Dziale Obsługi Klienta i pełniąc kolejno funkcje Account Executive, Account Managera, Z-cy Dyrektora, a od jesieni 2019 roku Dyrektora. Pani Magdalena van der Linden w strukturach MPL VERBUM SA odpowiada za obsługę klienta oraz koordynację działań związanych z realizacją projektów promocyjnych, lojalnościowych i wsparcia sprzedaży realizowanych dla klientów, przyczyniając w sposób wydatny do wyników osiąganych przez Spółkę.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Kupuj taniej wszystko, czego potrzebujesz z pożyczką bez prowizji. RRSO 12,08%

Kupuj taniej wszystko, czego potrzebujesz z pożyczką bez prowizji. RRSO 12,08%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki