MF: rusza Narodowa Loteria Paragonowa - do wygrania samochody, laptopy, tablety

Samochody, laptopy i tablety - to nagrody, jakie będzie można wygrać w Narodowej Loterii Paragonowej, którą resort finansów rozpoczyna w czwartek 1 października. Najbliższe losowanie - 16 listopada - mówi PAP wiceminister finansów Izabela Leszczyna.


Źródło: PAP
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~NarodowaLoteriaPL

NarodowaLoteria.PL

! Odpowiedz
1 1 ~gienek720

Do wygrania jest: stara, zawirusowana elektronika oraz zniszczona, brzydko pachnąca papierosami i innymi zapachami tapicerka w samochodach. Proponuję dołożyć jeszcze: komplet pościeli przeciwatomowej i darmowe przepchnięcie kanalizacji w domach.

! Odpowiedz
0 1 ~Qqq

Powalilo kogos na maxa.

! Odpowiedz
0 2 ~Piranus

Prawidłowy adres loterii jest inny niż pokazywany jest w wyszukiwarkach: https://loteriaparagonowa.gov.pl/

! Odpowiedz
0 0 ~krk

POwinno być Narodowa Nagonka PRopagandowa.

! Odpowiedz
0 1 ~Piranus

Może ruszą od 1 stycznia 2016? Na razie na stronach dotyczących rejestrowania paragonów pojawia się następujący komunikat:
"Jak zarejestrować paragon fiskalny w loterii?
Aktualnie nie ma dostępnych informacji na temat „Jak zarejestrować paragon fiskalny w loterii paragonowej Ministerstwa Finansów”. Prosimy śledzić tę stronę. Gdy tylko pojawią się informacje na temat rejestracji paragonów fiskalnych – opublikujemy je tutaj. Warto zbierać paragony fiskalne już od października 2015.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 2 ~libertyn1

Gdzie ta strona??? adres na www.loteriaparagonowa.pl kręcisz się w kółko i nie wiadomo gdzie zgłosić i zarejestrować paragon ???. ciekawe kto "WYLOSUJE" nagrody

! Odpowiedz
1 1 ~jaTylkoPytam

Nie ma to jak nastawić jednego przeciw drugiemu, wmawiając przy tym każdej stronie, ze to dla ich własnego dobra.
Pozdrawiam

! Odpowiedz
0 2 ~de

faktycznie lipa nawet nie da się wejść na stronę może o to chodzi że to tylko loteria dla pracowników ministerstwa finansów i ich rodzin heheh państwowe dziadostwo !!!

! Odpowiedz
0 3 ~Max

Totalna klapa! Jest 1 października godz. 10:00, strona loterii wywala lub otwiera się jak muł, nie ma na niej nic oprócz zdawkowych informacji, żadnego regulaminu. A było tyle czasu. I to organizuje Ministerstwo Finansów! Załamka.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium przedsiębiorcy

Brak wydarzeń

Kalkulator odsetek

Aby obliczyć wartość odsetek, podaj kwotę zaległości oraz zakres dat.

? Odsetki ustawowe nalicza się od dnia, gdy zobowiązanie staje się wymagalne. Jeżeli spłata miała nastąpić 10-tego, to odsetki naliczane są od 11-tego.
? Data kiedy zobowiązanie będzie regulowane. Jeżeli przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, to należy wpisać datę pierwszego kolejnego dnia roboczego.
? Stawkę obniżoną do wysokości 75% stawki podstawowej stosuje się tylko do zaległości powstałych po 1 stycznia 2009 roku. Odsetki w obniżonej stawce pobiera się, gdy podatnik złoży korektę zeznania i w ciągu 7 dni od niej wpłaci zaległość.