REKLAMA

Koronawirus "ożywił" MBF Group

2020-03-03 16:18
publikacja
2020-03-03 16:18

MBF Group zawarł umowę ramową z Fundacją Simedical w zakresie zawiązania ścisłej współpracy dotyczącej sprzedaży produktów medycznych - podała spółka w komunikacie. Na mocy umowy strony zobowiązały się wykonywać komercyjne usługi oraz obrót towarami związanymi m.in. z profilaktyką i zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa 2019-nCoV (COVID-19).

fot. SamaraHeisz5 / / Shutterstock

Katalog usług zawiera m.in. świadczenie usług wykorzystania kanałów sprzedażowych będących w posiadaniu Fundacji dla produktów medycznych związanych z wirusem 2019-nCoV, analizę możliwości eksportu produktów medycznych oraz ich eksport do odbiorców poza terenem Polski, konsulting w zakresie handlu detalicznego i hurtowego w Polsce i zagranicą oraz doradztwo i import produktów celem dystrybucji na rynku polskim.

fot. / / Bankier.pl

Jak podano, zarząd MBF Group podjął pierwsze rozmowy i negocjacje w zakresie wykonania umowy z jedną z hurtowni farmaceutycznych z siedzibą na Górnym Śląsku.

Fundacja Simedical zajmuje się m.in.: ochroną i promocją zdrowia, działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych, działalnością na rzecz osób starszych i w wieku emerytalnym oraz działalnością wspomagającą rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości gospodarczej. Fundacja działa pod nadzorem Ministerstwa Finansów. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki