REKLAMA

Kuczyński: Złoty nie zasługuje na lanie

Michał Kryński2021-11-19 10:29redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-11-19 10:29
Kuczyński: Złoty nie zasługuje na lanie
Kuczyński: Złoty nie zasługuje na lanie
fot. Darek Golik / / FORUM

Czy sytuacja na granicy Polska-Białoruś ma wpływ na nasz rynek i walutę, czy to tylko echo globalnego rynku walutowego i cen surowców? Czy RPP przejęte rosnącą inflacją zapowie twardo cykl podwyżek, a PLN doczeka się interwencji? W studio - Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych - na żywo już o 10:30.

mk

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Tanie konta dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań – listopad 2021 r.

Tanie konta dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań – listopad 2021 r.

Komentarze (14)

dodaj komentarz
linquist
Ostatnie dwa odcinki przydatne info, wiadomo jak się ustawić z inwestycjami na najbliższe kwartały. Pozdrawiam
the_mind_renewed
USA: Clif High jest ekspertem od eksploracji danych w Internecie, który wykorzystuje „Lingwistykę predykcyjną” i programy komputerowe do sortowania miliardów bitów informacji w Internecie w celu przewidywania przyszłych trendów i wydarzeń. High miał wiele dziwacznie poprawnych prognoz z wielomiesięcznym, a nawet wieloletnim USA: Clif High jest ekspertem od eksploracji danych w Internecie, który wykorzystuje „Lingwistykę predykcyjną” i programy komputerowe do sortowania miliardów bitów informacji w Internecie w celu przewidywania przyszłych trendów i wydarzeń. High miał wiele dziwacznie poprawnych prognoz z wielomiesięcznym, a nawet wieloletnim wyprzedzeniem.
Clif High mówi, że dobrą wiadomością jest to, że globaliści ponoszą porażkę. Zła wiadomość jest taka, że ​​życie stanie się znacznie trudniejsze. High wyjaśnia: „Mówimy o awarii systemów i właśnie w tym momencie jesteśmy. Jest to brak interakcji systemów i współpracy ze sobą. Wszędzie widzę oznaki porażki Stanów Zjednoczonych. Nawet jeśli nie byłoby organicznej reakcji na to na skoordynowanym poziomie, ci ludzie ponieśliby porażkę tylko z powodu własnej niekompetencji. Próbują robić rzeczy w porządku społecznym, który jest bardzo, bardzo różnorodny i starają się robić rzeczy tak, jakby porządek społeczny nie był różnorodny. . . . Naprawdę jesteśmy tyglem, w którym macie tak wiele różnorodnych kultur, że środek wyrazu z pewnością zawiedzie, próbując przejść od kultury do kultury do kultury, i teraz widzimy tę porażkę.
Zobaczymy tu różne rzeczy, ponieważ natura komunistycznego przejęcia zawodzi. . . . .Będziemy patrzeć, jak się rozpada.”
A co z gospodarką i strukturą społeczną i jak ciężkie będzie życie? High mówi: „Powiedzmy, że ostatecznym paranoicznym zrozumieniem jest to, że jest to do pewnego stopnia upadek cywilizacji. Aby to zrozumieć, powinniśmy wydobyć się z jak największej liczby tych wadliwych systemów. Jeśli możesz wyciągnąć się z systemu pieniężnego tak bardzo, jak to możliwe, systemu szkolnego i każdego z tych systemów, ponieważ wszystkie one upadną, a ty nie chcesz być przez nie ciągnięty w dół. Oto jak będzie źle. . . . Członkowie Kongresu będą wybiegać ze spotkań, wyrzucając wnętrzności i wymiotując na korytarzach z powodu emocjonalnego szoku spowodowanego śmiercią dolara. Śmierć dolara nie będzie powolna. Dojdzie do sedna, prawdopodobnie dość szybko,a może to być nawet za kilka tygodni, ponieważ mamy tę datę wycofania 3 grudniard . W każdym razie . . . To jest do wyobrażenia, a to oznacza, że ​​zbliżamy się do końca cywilizacji, która, moim zdaniem, zdołamy po raz pierwszy odbudować na prawdziwą republikę konstytucyjną taką, jaką sobie wyobrażano. Obecny Został przejęty, przynajmniej w moim życiu, od 1913 roku przez banki centralne (Rezerwa Federalna).
cisy
Ale ten Kuczyński jest arogancki. Jakby pozjadał wszystkie rozumy. Jak wypowiada się na temat plandemii, wirusów itp, to nie da się go słuchać
gordon-gekko
dokladnie, pomyslalem to samo. Confirmation bias! Szpryce przyja to dla niego kazdy inny jest untermensch i foliarz. Zaufanie do big farma i rzadu zdecydowanie przesadzone.
itso_widmo_bieli
coś ci się pokręciło dobrze powiedział niezaszczepieni przechorują i koniec spisku, nie ma lepszej szczepionki jak przechorować a nie jakieś ah szkoda się produkować.
patrykleon
Pan Piotr Kuczyński wchodzi w Krypto!

Shiba Inu All In! Trochę Bitka też, no i support dla Metahero Roberta Gryna!!

Kuczyński twierdzi, że Krypto uratuje świat.
patrykleon
Pan Kuczyński powinien kupić sobie Shibę Inu! :-D
forresty
Goldman rok temu już wieszczył złoto po 2300, rynki wschodzące miały byc zylą złota a teraz złoty ma się umacniac. przecież wystarczy sojrzeć że na walutach zaczął się nowy cykl. Poprzednie osłabienie PLN było 1-3 maj 2018. Znów w święto, aczkolwiek może to byc przypadek bo przeciez oslabia się i forint i korona Goldman rok temu już wieszczył złoto po 2300, rynki wschodzące miały byc zylą złota a teraz złoty ma się umacniac. przecież wystarczy sojrzeć że na walutach zaczął się nowy cykl. Poprzednie osłabienie PLN było 1-3 maj 2018. Znów w święto, aczkolwiek może to byc przypadek bo przeciez oslabia się i forint i korona i wiele innych walut.
A NBP w ogóle nie zależy na mocnym złotym i zawsze tak było
antek10
Wydajnosc pracy nie wzrosła a inflacja przez ostatnie 6 latek chyba z 30%. Takze np za dolarka powinno juz być 4.7PLN

Powiązane: Gospodarka i dane makroekonomiczne

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki