REKLAMA

Kuczyński: Wirusowe zapalenie rynków

2020-01-24 10:30
publikacja
2020-01-24 10:30
fot. Tomasz Adamowicz / FORUM

Giełdowe indeksy w Chinach wyraźnie zareagowały na wzrost liczby zarażonych nowym typem koronawirusa. Shanghai Composite stracił ok. 3 proc., nieco mniejsze spadki zanotowano w Europie. W Stanach Zjednoczonych, po początkowych spadkach udało się jednak zahamować niedźwiedzie nastroje i wyciągnąć indeksy na lekki plus. Czy wydarzenia okołozdrowotne będą miały istotny wpływ na rynki?

O tym, a także o wzrostach cen mieszkań, nowej strategii Europejskiego Banku Centralnego oraz polskiej konsumpcji porozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim, analitykiem rynków finansowych w podsumowaniu tygodnia.

PS

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (14)

dodaj komentarz
dziobap
Panie Kuczyński gdzie ten kryzys? Zapowiadał Pan, że budżet Polski się zawali w 2016. Potem, że w 2017, potem że w 2018 i 2019, to kiedy?
ajwaj
Racja Pan Kuczynski
te wirusy zdejma +2% choc oni mysla

Czas wielki, zeby laboratoria Jankesów wyniosly sie z Gruzji, UKR, itd.
Mordecy ludzkosci Go Home
degrengolada
za sam tytuł: Kuczyński: Wirusowe zapalenie rynków

hehe
tygztqbq77n5mg9ercmet
Halo, redakcjo, co to za polityczna agitacja?
awenturyn1
Właśnie, a poza tym Konfederacja jest przeciw 500+ . Chcą zniesienia podatku dochodowego w całości i wtedy wszyscy dostaną 30% więcej i nie będą musieli płaszczyś się przed takim Kaczyńskim, Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
and-owc
"Parostatek (Opole '79) - piosenka Krzysztof Krawczyk.Nie spotkałem go na pokładzie rejsu.po rzece "Wisła" (dzisiaj zamulonej).
and-owc
"Giełda" (nie Gerda) to karuzela, kto się nie boi i się kręci. "Karuzela na Bielanach" - piosenka Maria Koterbska. Wspominam stary "parostatek" z Warszawy do gdańska (i z powrotem). Co za czasy ?
przemek543
Nie jest prawdą, że nie ma polityków, którzy są przeciwni świadczeniu 500+. Jest jedna formacja, która jest ewidentnie antysocjalistyczna i antyetatystyczna - Konfederacja. Ich członkowie mówią wprost, że należy ten program zamknąć.
silvio_gesell
I to ma sens pod warunkiem, że emerytury będą płacone rodzicom przez dzieci. Bezdzietni nie mają emerytury, ale nie ponoszą kosztów wychowania dzieci, więc mogą sobie odłożyć aktywa. Czyli albo 500+ZUS, albo likwidacja jednego i drugiego.
perel12
Kim jest ten Hołownia właściwie?

On go nie popiera tylko będzie mu doradzał bo ma wiedzę, rozsądek i jest uczciwy

Powiązane: Epidemia koronawirusa z Chin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki