REKLAMA

Kredyt Bank społecznie odpowiedzialny

2007-05-23 12:56
publikacja
2007-05-23 12:56
Kredyt Bank zajął 10. miejsce w rankingu „Good Company Ranking 2007” miesięcznika „Manager Magazine”. Oceniano realizację idei odpowiedzialnego biznesu w polskich firmach.

Bank zaliczono do firm, które ze społecznej odpowiedzialności potrafią uczynić innowacyjną strategię zarządzania, dbają o transparentność procedur i finansów oraz wykazują się sporą aktywnością w działalności społecznej. Kredyt Bank uzyskał 2272 punkty na 2500 możliwych.

„Realizacja idei CSR skutkuje wzmocnieniem wizerunku i wiarygodności firmy. Dlatego też Kredyt Bank stara się traktować CSR jako codzienną praktykę poprzez działalność opartą na etyce biznesu, relacjach z pracownikami i działalności społecznej.” - powiedziała Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Ankieta, która składała się z 48 zamkniętych pytań, obejmowała 5 głównych kategorii: ogólną, kontakty z klientami, kontakty z partnerami biznesowymi, stosunek do pracowników i działania społeczne.
Ranking CSR „Good Company Ranking 2007” przygotował miesięcznik „Manager Magazin” przy współpracy z niezależnym konsultantem od spraw CSR - Bolesławem Rokiem, wspieranym przez Prof. Witolda Orłowskiego oraz pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Programu ONZ ds. Rozwoju ( UNDP) oraz Global Compact, w ramach inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ.


Kredyt Bank / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki