REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Kino Polska TV S.A.: Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Kino Polska TV S.A.

2013-09-05 18:02
publikacja
2013-09-05 18:02
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 37 / 2013
Data sporządzenia: 2013-09-05
Skrócona nazwa emitenta
Kino Polska TV S.A.
Temat
Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Kino Polska TV S.A.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Kino Polska TV S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 5 września 2013 roku otrzymał zawiadomienie na podstawie art. 69 ust. 2 pkt. 2 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, zawierające poniższe informacje:

"ZAWIADOMIENIE w trybie art. 69 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych

Na podstawie art. 69 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz.U. 2005 Nr 184 poz. 1539), Oblio International B.V. informuje o zmianie stanu posiadania akcji Kino Polska TV S.A. ("Spółka", "Emitent").

W wyniku transakcji pakietowych posesyjnych przeprowadzonych w dniu 30 sierpnia 2013 r., Oblio International B.V. dokonało sprzedaży łącznie 1 000 000 (słownie: jeden milion) akcji zwykłych na okaziciela Kino Polska TV S.A.

Na skutek wyżej wymienionych transakcji zmniejszeniu uległ udział Oblio International B.V. w kapitale zakładowym Kino Polska TV S.A. o 7,21%.

Przed datą zmniejszenia udziału w kapitale zakładowym Emitenta, Oblio International B.V. posiadała 8 437 800 akcji zwykłych na okaziciela Spółki, co stanowiło 60,83% udziału w kapitale zakładowym Kino Polska TV S.A. oraz odpowiadało 8 437 800 głosom i 60,83% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Aktualnie Oblio International B.V. posiada 7 437 800 akcji zwykłych na okaziciela Kino Polska TV S.A., co stanowi 53,62% udziału w kapitale zakładowym Emitenta oraz odpowiada 7 437 800 głosom i 53,62% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Kino Polska TV S.A. podmiot zależny od Oblio International B.V. posiada 48 596 akcji własnych, co stanowi 0,35% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz odpowiada 48 596 głosom i 0,35% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki."

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-09-05 Piotr Reisch Prezes Zarządu
2013-09-05 Bogusław Kisielewski Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki