REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

KOFOLA: Zawarcie umowy na budowę nowej hali produkcyjnej

2015-07-21 13:03
publikacja
2015-07-21 13:03
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2015
Data sporządzenia: 2015-07-21
Skrócona nazwa emitenta
KOFOLA
Temat
Zawarcie umowy na budowę nowej hali produkcyjnej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd KOFOLA S.A. z siedzibą w Kutnie ("Emitent") działając zgodnie z § 5 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim informuje, że w dniu 21 lipca 2015 r. spółka zależna HOOP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie przy ul. Wschodniej 5, zawarła umowę z Mirbud S.A. w Skierniewicach na budowę nowej hali produkcyjnej wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi. W ramach umowy zbudowany będzie także nowy parking oraz zmodernizowana zostanie część infrastruktury w starej hali HOOP Polska.

Nowa hala powstanie w Kutnie i będzie miała powierzchnię 12,4 tys. mkw.

Termin wykonania przedmiotu umowy wynosi 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

W nowobudowanej hali zostanie zainstalowana linia do produkcji napoi bezalkoholowych w technologii aseptycznej, natomiast pozostała powierzchnia będzie wykorzystana na cele magazynowe.
Wartość umowy wynosi 17,3 mln złotych netto.

Umowa przewiduje, że maksymalna wysokość kar umownych, nie może przekroczyć 10% wartości netto Umowy.

Pozostałe postanowienia Umowy nie odbiegają od typowych uregulowań tego rodzaju umów stosowanych na polskim rynku.







MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~goper
JARTOM ma w bazie halę Pepsico - w ten temat warto wejść, a nie budować kolejną halę magazynową. Analizujcie te hale, które aktualnie są dostępne - po prostu można trafić dużo lepsze okazje, na lepszych warunkach. A cały czas mówimy przecież o halach wycenianych w milionach.
~Leland
Przy budowie hali produkcyjnej korzystałem z usług firmy http://remompap.com.pl/oferta/ Jestem zadowolony ze współpracy, wysoka jakość montażu (maszyn produkcyjnych, linii technologicznych), firma solidna.

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki