REKLAMA

JR Holding chce przeznaczyć do 5 mln zł na skup akcji własnych

2015-12-11 14:15
publikacja
2015-12-11 14:15

Akcjonariusze JR Holding zdecydują 7 grudnia o przeznaczeniu do 5 mln zł na skup akcji własnych - podała spółka w komunikacie.

"Zdaniem zarządu JR Holding obecna wartość rynkowa jej akcji nie odzwierciedla rzeczywistej wartości spółki, dlatego też podjęta została decyzja o wdrożeniu skupu akcji własnych" - czytamy w komunikacie prasowym.

Zgodnie z projektem uchwały spółka będzie mogła kupić do 7,8 mln akcji własnych po cenie nie wyższej niż 1,5 zł za jedną akcję. W piątek ok. 14.00 kurs wynosi natomiast 0,53 zł.

Program skupu akcji własnych ma być realizowany do końca 2017 r. lub do wyczerpania środków. Kupione akcje będą mogły być przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

W skład grupy JR Holding wchodzą głównie podmioty działające na rynku nieruchomości komercyjnych. Przedmiotem ich działalności jest nabywanie nieruchomości, a następnie ich modernizacja oraz zmiana struktury najemców, co pozwala na wzrost generowanych przychodów i uzyskiwanie wyższej kwoty ze sprzedaży. JR Holding działa również w branży OZE. (PAP)

kuc/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki