Internetowa Rewolucja dla Sunrise System

Sunrise System zwyciężyło w pierwszej edycji konkursu Internetowa Rewolucja, który został zorganizowany przez Google przy udziale Polskiej Konfederacji Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Home.pl, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.


Internetowa Rewolucja trwała od końca grudnia 2009 do 31 marca 2010 roku i była skierowana do firm oferujących prowadzenie kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych. Zasady konkursu były jasne: zwycięży ta agencja, która założy swoim klientom najwięcej nowych kampanii AdWords.

Warty podkreślenia jest fakt, że Sunrise System zostawiło w pokonanym polu agencje specjalizujące się - przede wszystkim - w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Triumf w Internetowej Rewolucji to ogromny sukces poznańskiej firmy; to świadectwo wysokiego profesjonalizmu i bogatego doświadczenia Specjalistów Sunrise System odpowiedzialnych za prowadzenie kampanii i kontakt z klientami.

Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie wyróżnień miało miejsce na konferencji „Google dla Agencji”, zorganizowanej w ostatnim dniu maja w warszawskim Teatrze Capitol. Nagrodami w Internetowej Rewolucji były telefony Motorola Milestone z platformą Android oraz wyjazd na spotkanie z polskim zespołem Google do europejskiej centrali firmy w Dublinie i udział w szkoleniu AdWords.

Nagrodę w imieniu Sunrise System odebrali Wiceprezes Zarządu - Paweł Rybak oraz Specjalista AdW ords – Maciej Jurek./ Sunrise System
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

!

Kalendarium przedsiębiorcy

 • Zapłata zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych.

  Termin zapłaty zaliczki na podatek dochodowy przez osoby prawne.

 • Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

  Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

 • Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

  Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.