REKLAMA

Internetowa Rewolucja dla Sunrise System

2010-06-09 10:40
publikacja
2010-06-09 10:40

Sunrise System zwyciężyło w pierwszej edycji konkursu Internetowa Rewolucja, który został zorganizowany przez Google przy udziale Polskiej Konfederacji Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Home.pl, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.


Internetowa Rewolucja trwała od końca grudnia 2009 do 31 marca 2010 roku i była skierowana do firm oferujących prowadzenie kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych. Zasady konkursu były jasne: zwycięży ta agencja, która założy swoim klientom najwięcej nowych kampanii AdWords.

Warty podkreślenia jest fakt, że Sunrise System zostawiło w pokonanym polu agencje specjalizujące się - przede wszystkim - w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Triumf w Internetowej Rewolucji to ogromny sukces poznańskiej firmy; to świadectwo wysokiego profesjonalizmu i bogatego doświadczenia Specjalistów Sunrise System odpowiedzialnych za prowadzenie kampanii i kontakt z klientami.

Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie wyróżnień miało miejsce na konferencji „Google dla Agencji”, zorganizowanej w ostatnim dniu maja w warszawskim Teatrze Capitol. Nagrodami w Internetowej Rewolucji były telefony Motorola Milestone z platformą Android oraz wyjazd na spotkanie z polskim zespołem Google do europejskiej centrali firmy w Dublinie i udział w szkoleniu AdWords.

Nagrodę w imieniu Sunrise System odebrali Wiceprezes Zarządu - Paweł Rybak oraz Specjalista AdW ords – Maciej Jurek./ Sunrise System
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki