REKLAMA

GPW chce zmienić wizerunek. Dlatego organizuje koncert

2013-08-17 15:35
publikacja
2013-08-17 15:35

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych chce zmienić swój wizerunek wśród ludzi. Pomóc mają w tym artyści. Dlatego dzisiaj Warszawiacy i turyści będą mogli usłyszeć Lecha Janerkę i Les Tambours du Bronx.

Jeden z muzyków, którzy wystąpią dziś na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego w Warszawie Lech Janerka podkreśla, że w przeszłości występował już dla Giełdy Papierów Wartościowych. Artysta przyznał, że obawia się akustyki na dziedzińcu byłej siedziby GPW. Muzyk dodał, że gra w tak symbolicznym miejscu jest dla niego wyzwaniem.

Poza polskim artystą na scenie wystąpi również formacja Les Tambours du Bronx. 17 muzyków koncertuje od 25 lat. Grają na metalowych beczkach. Do tej pory nagrali 9 albumów i jedno koncertowe DVD.

Spot promujący koncert, źródło: gpw.pl

Koncert pod hasłem Kapitalna Warszawa jest pierwszym z serii wydarzeń, kulturalnych, które będzie organizować giełda. Prezes GPW Adam Maciejewski powiedział, że inicjatywa kulturalna organizowana w ramach Kapitalnej Warszawy ma przybliżyć mieszkańcom miasta i turystom działalność rynku kapitałowego w Polsce.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 18.30, można go także oglądać przez internet. Wstęp na niego jest bezpłatny. Impreza organizowany jest we współpracy giełdą NYSE Euronext. Bankier.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Informacyjna Agencja Radiowa - Karol Tokarczyk/sk
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Grabski
GPW szuka kolejnych leszczy do oskubania?
~no comments
powiem krótko: jaja sobie robią ? Poprawić wizerunek giełdy poprzez jakichś szarpidrutów przymykając przy okazji oko na wały jakie się przez ten rynek papierów 'wartościowych' przetaczają co chwila ? Czy w tych instytucjach na 'górze' siedzi chociaż jedna osoba potrafiąca myśleć logicznie ? Ferdynand powiem krótko: jaja sobie robią ? Poprawić wizerunek giełdy poprzez jakichś szarpidrutów przymykając przy okazji oko na wały jakie się przez ten rynek papierów 'wartościowych' przetaczają co chwila ? Czy w tych instytucjach na 'górze' siedzi chociaż jedna osoba potrafiąca myśleć logicznie ? Ferdynand Kafka jakby żył to by się pewnie załamał, że rzeczywistość zaczyna stawać się bardziej groteskowa niż jego dzieła.

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki