Dzień dla aut firmowych w Gdańsku

We wrześniu bieżącego roku w Ergo Arenie będzie miała miejsce szósta edycja targów motoryzacyjnych 3TM, ale dopiero pierwsza, na której zderzą się ze sobą dwa światy: detaliczny z biznesowym. Podczas dodatkowego dnia targów, 26 września, odbędzie się konferencja "Dzień dla flot i przedsiębiorców".

Źródło: Bankier.pl

W tym roku targi 3TM rozszerzają program o dzień dla biznesu, który zostanie w całości przygotowany przez czasopismo „Biznes Car”. Podczas pierwszego dnia zamkniętego, na konferencji spotkają się przedsiębiorcy oraz osoby związane z branżą motoryzacyjną z całego kraju. Zaproszeni zostaną klienci wszystkich wystawców, właściciele firm, fleet managerowie, dziennikarze oraz władze lokalne i samorządowe.

„Dzień dla flot i przedsiębiorców” będzie się odbywać w nowatorskiej na polskim rynku flotowym formule. Organizatorzy wyszli z założenia, że najlepsze wzorce i pomysły czerpie się, opierając się na doświadczeniu i sprawdzonych rozwiązaniach innych. Dlatego właśnie "Dzień dla flot i przedsiębiorców" będzie obfitować w case studies przedstawiane przez praktyków branży, debaty z udziałem zaproszonych gości specjalnych oraz sesje networkingowe, podczas których osoby planujące zakupy do swoich przedsiębiorstw i flot będą mogły w bezpośrednim kontakcie poznać propozycje oferowane przez partnerów konferencji.

Patronat medialny nad konferencją objęły: AutoCentrum.pl, Bankier.pl, eGospodarka.pl, Infor.pl oraz QBusiness.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji jest możliwe pod adresem http://www.dziendlaflot.pl.

/BiznesCar

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.