REKLAMA

Defence.Hub SA: Nałożenie na emitenta kary pieniężnej lub innego środka dyscyplinującego przez Organizatora Alternatywnego Systemu lub nałożeniu sankcji administracyjnej

2026-06-19 10:12
publikacja
2026-06-19 10:12
Dodaj Bankier.pl w Google
Poniższe streszczenie ma charakter wyłącznie informacyjny i zostało przygotowane przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Oficjalną wersją komunikatu jest pełna treść zawarta w załącznikach do raportu. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy zapoznać się z pełną treścią raportu i wszystkich załączników. Notoria SA nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie streszczenia wygenerowanego przez sztuczną inteligencję.

Zarząd spółki Defence.Hub S.A. informuje, że w dniu 18 czerwca 2026 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW) podjął uchwałę nr 865/2026 w sprawie nałożenia kary pieniężnej na Spółkę. Kara pieniężna w wysokości 10.000 zł została nałożona z powodu niedochowania przez Spółkę wymogów co do trybu i warunków publikacji raportu rocznego za rok 2025.

Załączniki
20260619_101246_0000003754_0000083785.xhtml
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki