137,4000 zł
1,03% 1,4000 zł
Dino Polska SA (DNP)

Powołanie nowego Członka Zarządu Dino Polska S.A.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 10 / 2019
Data sporządzenia: 2019-08-30
Skrócona nazwa emitenta
DINO POLSKA S.A.
Temat
Powołanie nowego Członka Zarządu Dino Polska S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Dino Polska S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 30 sierpnia 2019 r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę powołującą pana Michała Muskałę na Członka Zarządu Dino Polska S.A. Uchwała weszła w życie z dniem jej podjęcia.

Michał Muskała dołączył do Dino Polska S.A. w 2018 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Inwestycji Centralnych, na którym był odpowiedzialny za przygotowanie, nadzór i realizację inwestycji centralnych Spółki (w szczególności centrów dystrybucyjnych), a następnie zarządzanie wszystkimi inwestycjami Dino Polska S.A., w tym przede wszystkim dotyczącymi nowych marketów Dino. Od sierpnia 2019 r. piastuje stanowisko Dyrektora Inwestycji i Utrzymania Ruchu, na którym odpowiada dodatkowo za obszar techniczny.

Michał Muskała jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. W 2014 roku z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego na kierunku budownictwo ze specjalizacją budowlano-technologiczno-menadżerską. Karierę zawodową rozpoczął w 2010 r. w Skanska S.A., w której w latach 2012-2014 zajmował stanowisko inżyniera budowy, a następnie od 2014 na stanowiskach kierowniczych prowadził inwestycje z sektora prywatnego i publicznego, odpowiadając za nadzór budowlany i finanse.

Zgodnie z oświadczeniem przekazanym przez Michała Muskałę, nie prowadzi on w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Dino Polska S.A., nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Zgodnie z oświadczeniem nowo powołanego Członka Zarządu, nie figuruje on w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy KRS.

Podstawa prawna raportu: § 5 ust. 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-08-30 Szymon Piduch Prezes Zarządu
2019-08-30 Michał Krauze Członek Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.