REKLAMA

Creepy Jar sprzedał ponad 360 tys. sztuk gry "Green Hell"

2020-01-16 10:20
publikacja
2020-01-16 10:20

Creepy Jar sprzedał brutto poprzez platformę Steam ponad 360 tys. sztuk gry "Green Hell". Liczba oczekujących na zakup gry (wishlista) przekroczyła 610 tys. osób - podała spółka w komunikacie. Zarząd zamierza rekomendować akcjonariuszom przeniesienie notowań akcji spółki na rynek główny GPW.

fot. / / Creepy Jar
W październiku Creepy Jar informowało, że sprzedaż "Green Hell" przekroczyła 300 tys. kopii.

Premiera gry w trybie tzw. wczesnego dostępu miała miejsce w sierpniu 2018 roku. Na przełom marca i kwietnia 2020 roku planowana jest premiera w trybie dla wielu graczy. W podobnym czasie ma odbyć się premiera gry na konsoli Nintendo Switch. Wersje na PlayStation i Xbox - jak podano - mają być gotowe w trzecim kwartale tego roku.

Po premierze gry w trybie dla wielu graczy, zarząd zamierza rekomendować akcjonariuszom przeniesienie notowań akcji spółki na rynek główny GPW.

"Zarówno kapitalizacja, jak i obroty i potencjał spółki predysponują ją do notowań na rynku głównym GPW. Mamy bardzo dużo deklaracji inwestorów instytucjonalnych o potencjalnej inwestycji w nasze akcje po zmianie rynku notowań. Będziemy dążyć do szybkiego rozpoczęcia procedur" - poinformował w komunikacie prasowym prezes Krzysztof Kwiatek.

"Na tę chwilę nie widzimy potrzeby łączenia tego z nową emisją akcji. Środki, które posiadamy wystarczą na bieżące wydatki i produkcję nowej gry" - dodał.

Jak podano, premiera nowej gry (zawierającej już tryb dla wielu graczy) w wersji PC na platformie Steam wstępnie planowana jest na koniec 2021 r. Przewidywane są również wersje konsolowe przeznaczone na platformy: PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Creepy Jar jest notowane na rynku NewConnect od sierpnia 2018 roku.

sar/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki