REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

CAPITAL PARK S.A.: Informacja o emisji obligacji na okaziciela.

2017-12-04 21:46
publikacja
2017-12-04 21:46
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 47 / 2017
Data sporządzenia: 2017-12-04
Skrócona nazwa emitenta
CAPITAL PARK S.A.
Temat
Informacja o emisji obligacji na okaziciela.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Capital Park S.A. („Spółka") w nawiązaniu do Raportu Bieżącego nr 34/2017 z dnia 25 września 2017 roku informuje, że w dniu 1 grudnia 2017 r. Spółka uzyskała zgodę Rady Nadzorczej na zaciągnięcie zobowiązania w postaci emisji do 250.000 (słownie: dwieście pięćdziesiąt tysięcy) sztuk obligacji na okaziciela, o wartości nominalnej 100,00 (słownie: sto) euro każda, o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 25.000.000,00 (słownie: dwadzieścia pięć milionów) euro („Obligacje”) oraz w dniu 4 grudnia 2017 r. Zarząd Spółki podjął uchwałę w przedmiocie emisji Obligacji, na podstawie której zostanie wyemitowanych do 250.000 (słownie: dwieście pięćdziesiąt tysięcy) sztuk obligacji na okaziciela, o wartości nominalnej 100,00 (słownie: sto) euro każda, o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 25.000.000,00 (słownie: dwadzieścia pięć milionów) euro. Obligacje będą oprocentowane według stałej stopy procentowej w przedziale od 4,00% do 4,20% w skali roku.
Emisja Obligacji nastąpi w ramach oferty prywatnej, poprzez skierowanie propozycji nabycia Obligacji do nie więcej niż 149 podmiotów, tj. w trybie art. 33 pkt 2 ustawy z dnia 15 stycznia 2005 r. o obligacjach (Dz.U. z 2015 r., poz. 238, ze zm.) („Ustawa”).
Celem emisji Obligacji jest finansowanie potrzeb inwestycyjnych grupy kapitałowej Spółki, zmiana struktury walutowej zadłużenia grupy kapitałowej Spółki poprzez refinansowanie obligacji Spółki zapadających w 2018 oraz 2019 roku lub/i refinansowanie zadłużenia korporacyjnego Spółki (cel emisji).
Zgodnie z art. 35 ust. 1 Ustawy warunki emisji obligacji będą stanowiły załącznik do udostępnianej przez Emitenta propozycji nabycia.
Załączniki
Plik Opis

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2017-12-04 Marcin Juszczyk Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki