REKLAMA

Biały Dom na razie "rozważa nowe sankcje" wobec Rosji

2018-04-16 17:43
publikacja
2018-04-16 17:43

USA na razie rozważają nałożenie nowych sankcji na Rosję za wspieranie reżimu prezydenta Syrii Baszara el-Asada. Decyzja zostanie podjęta w najbliższej przyszłości - poinformowała w poniedziałek w oświadczeniu rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders.

fot. / / YAY Foto

Agencje zwracają uwagę, że komunikat Białego Domu nie potwierdza zapowiedzi ambasador USA przy ONZ Nikki Haley, która dzień wcześniej oznajmiła, że Stany Zjednoczone przygotowują takie sankcje i zostaną one ogłoszone w poniedziałek przez ministra finansów Stevena Mnuchina.

Haley powiedziała, że retorsje "dotkną bezpośrednio wszystkie rodzaje firm, które miały do czynienia ze sprzętem powiązanym z Asadem i użyciem broni chemicznej".

Haley poinformowała też w niedzielę w wywiadzie dla telewizji Fox News, że USA nie wycofają swoich wojsk z terytorium Syrii, dopóki nie zostaną osiągnięte założone cele. Jednak Sanders potwierdziła w komunikacie, że Trump nadal zamierza wycofać stamtąd amerykański kontyngent.

"(Prezydent) chce, by siły USA wróciły do kraju tak szybko, jak to tylko możliwe" - napisała Sanders.

Rosja jest sojuszniczką reżimu prezydenta Syrii Asada i wspiera go militarnie, a w ostatnich dniach kilkakrotnie blokowała w Radzie Bezpieczeństwa ONZ rezolucje poświęcone Syrii po informacjach, że w kraju tym miał miejsce kolejny atak z użyciem broni chemicznej. O atak chemiczny z 7 kwietnia dokonany w mieście Duma pod Damaszkiem Zachód oskarża syryjskie siły rządowe i w ramach akcji odwetowej USA, Francja i Wielka Brytania przeprowadziły w sobotę nad ranem serię nalotów na obiekty strategiczne w Syrii.

fit/ mc/

Źródło:PAP
Tematy
Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
open_mind
Tak to działa:
Polityczna definicja systemu świata pod roboczą nazwą „Deep State” z główną bazą skomasowaną na terenie USA: To stary skostniały system polityczny, działający za kurtynami świata posiada swoje korzenie w: FED, centralne banki, aż do Bank of International Settlements pod nadzorem Rothschild family.
Tak to działa:
Polityczna definicja systemu świata pod roboczą nazwą „Deep State” z główną bazą skomasowaną na terenie USA: To stary skostniały system polityczny, działający za kurtynami świata posiada swoje korzenie w: FED, centralne banki, aż do Bank of International Settlements pod nadzorem Rothschild family. Narzędzia którymi się posługuje to CIA i FBI. Które to pozwalają mu na skuteczny nadzór nad całym światem. Głównym obecnie koordynatorem jest George Soros.

Do czego służy Armia USA ? Do obrony Stanów Zjednoczonych ? Nie, bo nikt rozsądny nie napadnie na USA. US Army służy do ochrony interesów tej wąskiej i nieprzyzwoicie bogatej grupy ludzi.

Co głownie usiłuje zrobić obecnie prezydent Trump? Sprawia wrażenie że chce rozmontować ten system. Ja mu życzę powodzenia. Niestety ostatnio prezydent tak tańczy jak mu muzyka Deep State gra.

Obywatelu świata znalazłeś się w misternie zastawionej pułapce, nie masz wyboru musisz popierać Deep State (wspomagać zadłużenie zaciągając coraz większy dług i chwaląc system) Bo jak nie będziesz posłuszny Deep State rozmontuje tobie kraj powodując wojnę zamieszki i głód. Wielu już się o tym przekonało, a ty sam dowiesz się że jesteś - zdrajcą i terrorystą.

Ps. George Soros' Rezydencja bosa.
copy/paste w google map te współrzędne 41.237600, -73.652043 I macie rezydencje bosa,
z przyległymi budynkami w kierunku godziny 4 . Wjazd do rezydencji z 136 Cantitoe St. Katonah, NY 10536 Wyjazd ma nieciekawy bo na zakręcie i założył sobie lustra pomocnicze na ulicy.
Ciekawe że nie kazał tego zapikslować. Tam też zostaną złożone jego szczątki bo jest tam jego miniaturowy prywatny cmentarz.
wujeksasza
wybrany w lewych wyborach podobnie jak twój ruski pan
ajwaj
To nie jest "rezim Assada", a wybrany przez przyjaciól Syryjczyków prezydent Baschar al-Assad ,
czy sie Jankesom podoba, czy mniej podoba :)
Malo kogo kal-boje jeszcze "rzuca na kolana" >>
"too late baby" https://www.youtube.com/watch?v=Msmnb676RxI

Powiązane: Konflikt w Syrii

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki