Będzie nowy dodatek do "This War of Mine". 11bit zapowiedziało "The Last Broadcast"

2018-10-31 14:00
publikacja
2018-10-31 14:00

14 listopada, dokładnie w czwartą rocznicę wydania oryginalnego "This War of Mine", ruszy sprzedaż nowego dodatku do gry - wynika z zapowiedzi 11bit studios.

Będzie nowy dodatek do "This War of Mine". 11bit zapowiedziało "The Last Broadcast" / 11bit

Tytuł nowego DLC to "The Last Broadcast". Zgodnie z zapowiedziami twórców ma ono być bardziej rozbudowane niż poprzedni dodatek, czyli ""Father's Promise". Premierę gry przewidziano na 14 listopada, a więc w czwartą rocznicę premiery podstawowej wersji "This War of Mine". Cena wyniesie 14,99 zł.

W „TWoM: Stories – The Last Broadcast” spółka zaoferuje graczom mnóstwo nowych pomysłów, różne zakończenia, nowe mechaniki, nowe dylematy moralne właśnie o mówieniu prawdy, która kształtuje świat dookoła ludzi, nowe grywalne postacie cywili i nowe miejsca do odwiedzenia w oblężonym mieście Pogoren - czytamy na stronie 11bit.

Przypomnijmy, że "This War of Mine" to gra, która pozwoliła spółce wejść na zupełnie nowe tory. Premiera, która miała miejsce cztery lata temu, zmieniła 11bit z małego, słabo rozpoznawalnego na giełdzie studia w spółkę wartą obecnie 677 mln zł. Pieniądze zarobione dzięki "TWoM" pozwoliły także na realizację kolejnych projektów, w tym nowego hitu 11bit, czyli również bardzo dobrze przyjętego "Frostpunka". To również od sukcesu oryginalnego "TWoM" na giełdzie rozpoczęła się moda na mniejsze spółki z branży gamingowej. Wcześniej, poza CD Projektem i CI Games, nie przyciągały one większej uwagi inwestorów. 

Adam Torchała

Źródło:
Tematy
Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
dziki_losos
Brzmi jak dobra cena.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki