Będą trudności w dostępie do dwóch banków

Eurobank i Volkswagen Bank informują swoich klientów o możliwych utrudnieniach w dostępie do rachunków. Przyczyną mają być prowadzone prace modernizacyjne.

Przerwa w dostępie do serwisu eurobank online i aplikacji mobilnej nastąpi w nocy, z piątku na sobotę. Natomiast Volkswagen Bank przerwę planuje w niedzielne przedpołudnie.

– Informujemy, że w nocy 12/13 lutego 2016 (noc z piątku na sobotę), w godzinach 23:30 - 04:30, będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej nie będzie możliwe – czytamy w komunikacie eurobanku.

(fot. lucadp / YAY Foto)

– 14 lutego (niedziela) od godziny 10:00 do godziny 11:30 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych. W związku z tym w podanych godzinach dostęp do rachunków przez internet i telefon może być utrudniony. Uprzejmie prosimy o wcześniejszą realizację planowanych operacji – głosi z kolei komunikat Volkswagen Banku.

Katarzyna Wojewoda-Leśniewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~loline

dobrze ze nie w raifeisenie :O

! Odpowiedz
0 0 ~Darek

Co do braku dostępu do konta, to chyba normalne, że prowadzone są modernizacje systemów. Ja mam konto w raiffeisen. Też miełem brak dostępu do konta, ale zdarzało się to w godzinach nocnych, w tygodniu.Zawsze wcześniej informowali. Nie rozumiem, gdzie ludzie widza w tym problem? Dla mnie to raczej wyraz profesjonalnego zachowania ze strony banku, w tym mojego.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~niepelnosprawny_org

:O

! Odpowiedz
2 7 ~Chłodny

Czy to nie dziwne, że ostatnio bardzo dużo banków na kilka dni blokuje dostęp do kont tłumacząc to różnymi powodami związanymi z konserwacją? Ja wypłacam oszczędności z banku, może mam paranoję, ale obawiam się sytuacji z Cypru. Każdy chyba widzi coraz bardziej nadchodzący kryzys, zobaczymy co w poniedziałek powie Mario na konferencji EBC...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 2 ~świętyturecki

Wyplata oszczędnosci w tym nie pomoże
Gdzie będziesz trzymał te tony wypłaconych banknotów?
Milion złotych w stuzłotowkach to ponad 16kg

! Odpowiedz
1 5 ~Chłodny odpowiada ~świętyturecki

Boję się o moje 20 koła, o Twoje miliony bym się nie przejmował.

! Odpowiedz
0 2 ~Dżejms odpowiada ~świętyturecki

Czyli w dwustuzłotówkach powiedzmy 8 kg. To tak dużo? To gdzie Ty mieszkasz - w schowku na buty u mamy? W końcu nie musisz się chwalić że w piwnicy pod kupą węgla masz 4 bańki.

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl