REKLAMA
WAŻNE

Akcjonariusze Cormaya za emisją do 7 mln akcji w ofercie prywatnej

2018-08-07 15:54
publikacja
2018-08-07 15:54

Akcjonariusze PZ Cormay zdecydowali we wtorek o emisji do 7 mln akcji serii M w drodze subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru - poinformowała spółka w komunikacie. Walne podjęło również uchwałę w sprawie emisji do 3,86 mln akcji serii N, które mają być przeznaczone na realizację programu motywacyjnego dla kadry zarządzającej spółki.

Zgodnie z uchwałą walnego zgromadzenia zarząd spółki ma zaoferować akcje serii M w pierwszej kolejności inwestorom, którzy w dacie podjęcia uchwały posiadali co najmniej 0,5 proc. udziału w kapitale zakładowym PZ Cormay.

Cena emisyjna akcji serii M nie może ona być niższa niż 1 zł za każdą akcję. We wtorek o godz. 15.40 kurs PZ Cormay wynosi 1,02 zł.

Wtorkowe walne spółki zdecydowało również o emisji do 3,86 mln akcji serii N, które mają zostać przeznaczone dla członków zarządu i kluczowych pracowników spółki w ramach programu motywacyjnego, uchwalonego w czerwcu. (PAP Biznes)

kuc/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
artibi
Wtorkowe walne spółki zdecydowało również o emisji do 3,86 mln akcji serii N, które mają zostać przeznaczone dla członków zarządu i kluczowych pracowników spółki w ramach programu motywacyjnego,

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki