Zniżki na stacjach Lotos dla związkowców z Solidarności

29 sierpnia Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność i Wojciech Weiss, prezes spółki Lotos Paliwa, podpisują porozumienie o współpracy. Od jesieni związkowcy oraz ich rodziny korzystające z kart paliwowych Lotos Biznes otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

(lotos.pl)

 – Od ubiegłego roku prowadzimy pilotażową współpracę ze śląsko-dąbrowską oraz podbeskidzką Solidarnością. Jesteśmy zadowoleni z tej kooperacji, dlatego podpisanie umowy na szczeblu centralnym z największym związkiem w Polsce – liczącym kilkaset tys. członków – to ważny krok dla sieci Lotos – mówi Wojciech Weiss, prezes zarządu Lotos Paliwa.

– Dotychczasowa współpraca Solidarności z Lotosem przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków Związku. Dlatego cieszę się z umowy i mam nadzieję na dalsze jej rozszerzanie – powiedział Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ „Solidarność”.

Spółka Lotos oferuje jednolite stawki rabatowe dla każdego związku. Użytkownicy związkowych kart Lotos Biznes otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium Lotos Dynamic (Pb98, ON), a także 10% zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15% zniżkę na usługi myjni.

– Jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym związkiem zawodowym w Polsce. Obecnie współpracujemy m.in. ze związkami zawodowymi służb mundurowych, przemysłu chemicznego, przemysłu motoryzacyjnego oraz transportu kolejowego. – podkreśla Marcin Gerwatowski, szef regionu w dziale klientów flotowych, Lotos Paliwa.

Źródło: Informacja prasowa
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
6 13 jerzy.kopinski

No to są już jakieś jaja. Jak u Orwella są równi i równiejsi. A przecież Konstytucja stanowi, że wszyscy są równi wobec prawa. Widać nieroby z Solidarności są jednak równiejsi. Ależ zasr… kraju się dorobiliśmy!

! Odpowiedz
2 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
6 3 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
7 34 antek10

Pewexy wskrzeszą. Juz Baltona na Okęciu, CPN w stolycy, program Sonda w tv. PRL wraca czy to się komuś podoba czy nie. Teraz czekamy na sklepy tylko dla górników :-)))))

! Odpowiedz
2 11 wektorwg

Nie Pewexy tylko sklepy za żółtymi firankami

! Odpowiedz
6 41 karbinadel

Lepszy sort?

! Odpowiedz

Do rozliczenia PIT 2018 zostało:

WCZYTAJ TWÓJ E-PIT