REKLAMA
SPRAWDŹ

Zima w pełni a Motor Trade Company nie przestaje budować

2012-02-20 13:45
publikacja
2012-02-20 13:45

Motor Trade Company SA (MTC), gliwicki podmiot z branży motoryzacyjnej i budowlanej, który zadebiutował we wrześniu 2011 r. na NewConnect, podpisał dzisiaj umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym ROBUD sp. z o.o. na dostawę i montaż powłoki hali tenisowej. To kontrakt na 0,5 mln zł.

W ramach tego kontraktu MTC wykona zadaszenie kortów tenisowych, budowanych na zlecenie Robudu w Kozłowie. Wartość ryczałtowa umowy to 480 tys. zł netto. Prace zostaną wykonane w tym kwartale.

To kolejne zlecenie od tego samego kontrahenta, a zatem potwierdzenie naszych kompetencji i atrakcyjności oferty firmyKontrakt wpisuje się w strategię Motor Trade Company w zakresie wzmocnienia działalności na rynku budowlano-remontowym - podkreśla Adam Magaczewski, Prezes Zarządu Motor Trade Company SA.

Reklama

Ten projekt to znaczący element wzmacniający drugą obok motoryzacyjnej - budowlaną linię biznesową Motor Trade Company, zarówno pod kątem przychodów jak i zdobywanych doświadczeń, które uatrakcyjnią ofertę Spółki wobec przyszłych kontrahentów.

Po czterech kwartałach 2011 r. przychody Motor Trade Company ukształtowały się na poziomie 8,76 mln zł. W porównaniu do roku 2010 spółka zanotowała poprawę wyniku z 0,18 mln zł straty do 0,5 mln zł zysku, co pokazuje pozytywny kierunek rozwoju firmy.

 


O spółce: Motor Trade Company S.A. - to gliwicki podmiot z branży motoryzacyjnej. Spółka prowadzi sprzedaż samochodów zarówno nowych jak i używanych w przeważającej większości marki SEAT. Należący do spółki warsztat posiada status autoryzowanej stacji obsługi i oferuje usługi napraw mechanicznych, blacharskich i lakierniczych oraz prowadzi magazyn i sprzedaż samochodowych części zamiennych zarówno nowych jak i używanych. Drugą linią biznesową jest sprzedaż materiałów budowlanych, spółka jest głównym dostawcą śląskiego Robudu.

Źródło:
Tematy
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową np. Mastercard i zyskaj 350 zł premii

Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową np. Mastercard i zyskaj 350 zł premii

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki