W wyniku wezwania na akcje Quantum Software zawarto transakcje, których przedmiotem było 54.512 akcji - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM BDM.
DM BDM podał, że Minvesta sp. z o.o. nabędzie prawa ze wszystkich akcji, będących przedmiotem zapisów w odpowiedzi na wezwanie, w dniu rozliczenia transakcji, czyli 27 stycznia 2017 r.
Pod koniec listopada grupa akcjonariuszy wezwała do sprzedaży 297.158 akcji Quantum Software po 9 zł za szt. Akcje te stanowiły 20,07 proc. kapitału zakładowego spółki i uprawniają do 13,32 proc. głosów na jej walnym zgromadzeniu.
Wzywającymi był: spółka Minvesta, Tomasz Hatala, Bogusław Ożóg, Marek Jędra, Tomasz Mnich, Tomasz Polończyk i Robert Dykacz. Podmiotem nabywającym akcje jest Minvesta.

Zapisy były przyjmowane do 20 stycznia 2017 r.
Wzywający zamierzali osiągnąć po przeprowadzeniu wezwania 100 proc. głosów na walnym zgromadzeniu Quantum. (PAP)
seb/ osz/






























































