Ultimate Games zamierza wydać 54 gry w 2019 r.

2019-01-15 11:22
publikacja
2019-01-15 11:22

W 2019 roku Ultimate Games zamierza wydać 54 gry, w tym porty starszych gier na nowe platformy - poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Wydawca nie wyklucza, że do listy mogą dołączyć kolejne produkcje.

/ Ultimate Games

"Ten rok zapowiada się dla nas rekordowo jeśli chodzi o plany wydawnicze. W wielu grach upatruję duży potencjał komercyjny. Ich sukces pomoże nam dalej realizować strategię długoterminową" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, Mateusz Zawadzki, prezes Ultimate Games.

Wśród planowanych wydawnictw są tytuły: Phantom Doctrine, Hard West, Professional Fishing (Pro Fishing) Mobile, Unlucky 7, Agony, Deadliest Catch: The Game, Thief Simulator, Bug Academy oraz Woodzone.

We wrześniu 2018 roku prezes Zawadzki w wywiadzie dla PAP Biznes mówił, że spółka chce przenosić na Nintendo Switch jak najwięcej gier w jak najkrótszym czasie, w 2019 roku miało to być 20-40 gier.

Tworzeniem wersji gier na Nintendo Switch zajmuje się spółka UF Games, w której po 50 proc. udziałów mają Ultimate Games i notowane na NewConnect Forever Entertainment.

Właścicielem 48 proc. akcji spółki jest Playway, notowany na rynku głównym GPW.

Ultimate Games zadebiutował na NewConnect w czerwcu 2018 roku. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki