REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Targi wyposażenia wnętrz w Poznaniu

2008-05-23 10:53
publikacja
2008-05-23 10:53
23.5.Poznań (PAP)

Największe w Polsce targi artykułów wykończenia i wyposażenia wnętrz rozpoczną się w środę w Poznaniu. Swoją ofertę na targach Meble, Home Decor i Budma Interior przedstawi ponad 500 wystawców.

"Poznańska ekspozycja to największy w Polsce sklep meblowy, skład materiałów wykończeniowych oraz olbrzymie centrum artykułów wyposażenia i wystroju wnętrz. Targi to także miejsce kreowania trendów i promocji dobrego designu, a przede wszystkim kopalnia pomysłów na urządzenie domów i mieszkań" - poinformowała w piątek Dorota Fedoruk z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na targach Meble zaprezentowana zostanie oferta mieszkaniowych mebli skrzyniowych, m.in. mebli do sypialni, salonów, gabinetów, kuchni oraz jadalni. Ekspozycja obejmie ponadto meble ogrodowe i turystyczne, a także wyposażenie biur i pomieszczeń użyteczności publicznej.

Targi Budma Interior to ekspozycja poświęcona najnowszym technologiom i produktom stosowanym przy wykańczaniu różnego typu pomieszczeń. Na targach Home Decor zaprezentowane zostaną natomiast m.in. tkaniny dekoracyjne, artykuły oświetleniowe i inne artykuły do wyposażenia wnętrz.

Tegorocznymi nowościami będą Salon Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej Luminexpo oraz Salon Dekoracji poświęcony dekoracjom świątecznym, ozdobom i artykułom zdobniczym. Zwiedzający targi wnętrzarskie będą mogli też skorzystać z bezpłatnych porad architektów i projektantów wnętrz.

Swój udział w targach zapowiedzieli między innymi sławni projektanci, designerzy i architekci, uczelnie artystyczne oraz instytuty wzornictwa przemysłowego.

Targi potrwają do soboty. (PAP)

rpo/ je/
Źródło:PAP
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Poznań

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki