SETANTA S.A.: Informacja w zakresie sprzedaży gry wydawanej przez All in! Games Sp. z o.o.

2020-02-07 18:54
publikacja
2020-02-07 18:54
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2020
Data sporządzenia: 2020-02-07
Skrócona nazwa emitenta
SETANTA S.A.
Temat
Informacja w zakresie sprzedaży gry wydawanej przez All in! Games Sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Setanta S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: "Emitent"), w nawiązaniu do raportu ESPI nr 25/2019 z dn. 18 listopada 2019 r. (w którym Emitent poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży gry wydawanej przez spółkę All in! Games sp. z o.o., z którą jest w trakcie połączenia) informuje, iż w dniu 7 lutego 2020 roku otrzymał drogą e-mailową od Zarządu spółki All in! Games Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (dalej: "All in! Games") informację, że sprzedaż gry Tools Up! która ukazała się w dniu 3 grudnia 2019 r., a dla której All in! Games jest wydawcą osiągnęła do dnia 7 lutego 2020 r. sprzedaż na poziomie 60 000 egzemplarzy co pozwoliło na pokrycie poniesionych nakładów na produkcję oraz marketing gry.

Jednocześnie Emitent informuje, iż zgodnie z informacjami uzyskanymi od Zarządu All in! Games, w 2020 roku All in! Games w dalszym ciągu zamierza wspierać rozwój i sprzedaż gry poprzez działalność wydawniczą dodatków oraz wydanie gry w dystrybucji tradycyjnej (pudełka) na wszystkich platformach na całym świecie. Planowana premiera gry na konsoli Playstation 4 na rynku japońskim nastąpi w miesiącu marcu br. All in! Games działając we współpracy z firmą Tencent oczekuje na decyzję o dopuszczeniu gry do sprzedaży na platformie Nintendo Switch na rynku chińskim od Państwowej Administracji Prasy, Publikacji, Radia, Filmu i Telewizji (SAPPRFT). Szacunkowa sprzedaż gry w związku z podejmowanymi działaniami oraz aktualnym tempem sprzedaży powinna przekroczyć liczbę 400 000 egzemplarzy do końca 2020 r. na wszystkich platformach i rynkach.

Zarząd Setanta S.A. przekazuje niniejszą informację dotyczącą All in! Games z uwagi na fakt, iż Emitent jest w trakcie procesu połączenia z All in! Games, tym samym informacja ta jest istotna dla rozwoju i strategii działania Emitenta, jak również jego wyników finansowych, które m.in. będą wynikały ze sprzedaży gry "Tools Up!".

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-02-07 January Ciszewski Prezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki