REKLAMA
WAŻNE

RN Mabionu odwołała z funkcji prezesa Krzysztofa Kaczmarczyka

2025-09-05 19:42
publikacja
2025-09-05 19:42

Rada nadzorcza Mabionu odwołała z funkcji prezesa oraz ze składu zarządu Krzysztofa Kaczmarczyka, nie podając przyczyn odwołania - podała spółka w komunikacie.

RN Mabionu odwołała z funkcji prezesa Krzysztofa Kaczmarczyka
RN Mabionu odwołała z funkcji prezesa Krzysztofa Kaczmarczyka
/ Mabion

Rada nadzorcza powołała Detlefa Behrensa na członka zarządu ds. biznesowych, który pełnił od 2017 funkcję dyrektora zarządzającego Bay Pharma, którego jest założycielem oraz Joaquína Santosa Benito na członka zarządu ds. transformacji.

Santos Benito od 2019 r. pełnił funkcję konsultanta biznesowego w Medinaceli Consulting.

Reklama

Ponadto poinformowano, że 5 września Grzegorz Grabowicz złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu spółki ze skutkiem na dzień 5 września 2025 r.

Grabowicz wskazał, iż powodem jego rezygnacji jest brak zgodności stanowisk co do sposobów realizacji bieżących działań i strategii spółki pomiędzy radą nadzorczą a zarządem. (PAP Biznes)

mcb/ asa/

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:PAP Biznes
Tematy
Weź udział w promocji i zgarnij premię
Weź udział w promocji i zgarnij premię

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki