REKLAMA

PZ CORMAY S.A.: Zmiany w Zarządzie PZ CORMAY S.A.

2022-11-04 16:08
publikacja
2022-11-04 16:08
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 12 / 2022
Data sporządzenia: 2022-11-04
Skrócona nazwa emitenta
PZ CORMAY S.A.
Temat
Zmiany w Zarządzie PZ CORMAY S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
PZ CORMAY S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 4 listopada 2022 r. Rada Nadzorcza Spółki powołała Pana Marcina Sieczka do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki bieżącej kadencji ze skutkiem na dzień 1 stycznia 2023 r.

Pan Marcin Sieczek jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu typu MBA (CEMS) w zakresie zarządzania międzynarodowego w Copenhagen Business School w Danii.

Swoja karierę zawodową rozpoczął w 2003 r. w obszarze analiz rynkowych Jyske Bank (private banking) w Kopenhadze, następnie pracował w dziale kontrolingu produkcji firmy Robert BOSCH w Stuttgarcie, a także jako konsultant w firmie doradztwa strategicznego zeb/rolfes.schierenbeck.associates w Warszawie.

W latach 2005 -2014 w firmie doradztwa strategicznego Kearney (dawniej A.T. Kearney) doszedł do poziomu Senior Managera, gdzie odpowiedzialny był za realizację kilkudziesięciu projektów strategicznych i rozwoju biznesu dla firm z całej Europy, w ramach takich branż, jak farmaceutyczna, finansowa, paliwowa oraz FMCG.

W 2014 r. podjął wyzwanie budowy wartości Grupy HTL-Strefa (z portfela funduszu private equity EQT), czołowego globalnego producenta urządzeń medycznych dla segmentu diabetologii i diagnostyki. W roli członka Zarządu jednostki dominującej Grupy - HTL-Strefa S.A., a także CEO jej spółki zależnej - HTL-Strefa, Inc. z siedzibą w USA, odpowiedzialny był za rozwój strategicznej sprzedaży Grupy, ekspansję międzynarodową (w ponad 100 krajach na świecie), obszar R&D oraz realizację kluczowych projektów budujących wartość Grupy, przyczyniając się tym samym do pomyślnego wyjścia z inwestycji przez fundusz EQT w 2018 r.

W latach 2018 - 2022 realizował integrację spółek portfelowych funduszu private equity InvestIndustrial w Grupę MTD (Medical Technology & Devices, z jednostką dominującą Grupy - MTD S.A. z siedzibą w Szwajcarii), czołowego globalnego producenta urządzeń medycznych w ramach diabetologii, diagnostyki, iniekcji leków, materiałów opatrunkowych oraz szerokiej gamy elektro-urządzeń medycznych. W roli CCO MTD S.A. oraz CEO HTL-Strefa S.A. z sukcesem budował i realizował międzynarodową strategię wzrostu i budowy wartości Grupy.

Wg oświadczenia działalność Pana Marcina Sieczka wykonywana poza przedsiębiorstwem Spółki nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, nie uczestniczy on w spółce konkurencyjnej wobec Spółki jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej wobec Spółki osobie prawnej jako członek jej organu, a w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS, nie jest zamieszczony żaden dotyczący go wpis.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-11-04 Flavio Finotello Wiceprezes Zarządu
2022-11-04 Wojciech Suchowski Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Teraz BMW serii 5 już za 2000 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Teraz BMW serii 5 już za 2000 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki