PKO BP rozpoczął sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych

PKO BP rozpoczął sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i początkowo oferta dostępna będzie w 400 oddziałach banku, a od października we wszystkich placówkach bankowych - poinformował bank w komunikacie prasowym.

(fot. Jaap Arriens / FORUM)

Bank podał, że w I kwartale 2019 roku udostępni możliwość zakupu takich polis w aplikacji mobilnej IKO oraz serwisie transakcyjnym iPKO.

Przy ofercie polis PKO BP współpracuje z Benefia, Proama (marka Generali), InterRisk, Link 4 i PKO Ubezpieczenia, a od października także z AXA.

"Polisy dla zmotoryzowanych są kolejnym elementem oferty ubezpieczeń PKO Banku Polskiego niezwiązanym bezpośrednio z produktami bankowymi. Bank konsekwentnie rozwija zestaw produktów asekuracyjnych dla klientów, które tworzą kompleksowy zestaw ubezpieczeń majątkowych i życiowych" - napisano w komunikacie. (PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło: PAP Biznes
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 8 flecik

Z tego co słyszałem to ubezpieczenia będą sprzedawać kasjerzy. Dla mnie to jest ponury żart! Już to widzę jak przyjdzie klient zgłosić szkodę komunikacyjną albo złożyć wniosek o zaświadczenie o bezszkodowości. Ciekawe czy wtedy mu powiedzą, że tym się nie zajmują?

! Odpowiedz
2 1 tiaa

Chyba w świetle nowej ustawy (IDD), to będą musieli być OWCAMI. Ale znając życie i tak wszystko będzie załatwiać centrala.. czyt. Pracownik banku tylko zeskanuje i prześle… trochę to wydłuży czas, ale nadal, będą sporą konkurencją. Jednak fakt faktem, nie ma tam pierwszej trójki tj. PZU, Warty i Hestii. O ile brak PZU nie zastanawia, to już w przypadku Warty, czy Hestii tak.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 14 jendreka

Jeszcze trochę a będą sprzedawać polskie soki jak Orlen. Przecież rynek kredytów się kiedyś nasyci.

! Odpowiedz

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.