Płacisz raz, zwiedzasz do woli. Nowość dla podróżników

Płacisz raz w miesiącu i korzystasz z noclegów w 60 tys. miejsc na całym świecie bez ograniczeń i to w nie byle jakich miejscach. Do wyboru są zarówno noclegi w pięciogwiazdkowych hotelach w największych miastach świata, jak i luksusowych willach na rajskich wyspach.

Choć za najtańszy miesięczny abonament oferowany przez portal Inspirato trzeba zapłacić blisko 10 tys. zł (2,5 tys. dolarów), pozwala on spędzić wakacje w luksusowej willi z basenem na Kajmanach, zamku we francuskiej Prowansji czy zwiedzać Londyn śpiąc w apartamencie w pobliżu Buckingham Palace.

Cena obejmuje jednak wyłącznie zakwaterowanie, choć rezerwując wakacje w ramach Inspirato Pass zapłacimy i tak mniej niż w przypadku normalnej rezerwacji. Loty, posiłki i ewentualny wynajem samochodu na miejscu trzeba opłacić samemu. W cenie jest za to wliczone sprzątanie i usługi concierge. W ramach opłaconego abonamentu można również rezerwować wycieczki na miejscu – m.in. safari i rejsy statkiem, a także bilety na imprezy sportowe.

Aby wykorzystać abonament w pełni, trzeba jednak planować podróże z głową. Najtańszy abonament umożliwia bowiem rezerwację tylko jednej oferty. Następny wyjazd można zabukować dopiero po powrocie z poprzedniego.

Aby zwiększyć limit równoczesnych rezerwacji, trzeba wykupić droższe abonamenty. Za 19,5 tys. zł (5 tys. dolarów) można jednocześnie rezerwować dwa noclegi, a za 29 tys. zł (7,5 tys. dolarów) trzy. Za dodatkowe 1,9 tys. zł (500 dolarów) można udostępnić członkostwo w Inspirato Pass innej osobie.

Marcin Kaźmierczak

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
18 77 khh

10 tys PLN na miesiac czyli 120 rocznie za sam nocleg...rzeczywiscie interes zycia...no chyba ze to oferta dla prezesa NBP i jego dworek, ewentualnie marszalka sejmu Z RODZINA, wtedy tak...

! Odpowiedz
0 38 sel

Ale bez wyprzedzenia na pewno w drogich miejscach nie ma miejsc?, a jedynie stare nprzyczepy kempingowe pod miastem za 5$ za noc?

! Odpowiedz
6 81 igła

Czy to jest piramida finansowa ?

! Odpowiedz
2 18 dziki_losos

Nie, ponieważ nie wypłaca pieniędzy uczestnikom. Prawdopodobnie to taka sama oferta, jak np. karnet na siłownię - większość osób nie wykorzystuje tego w 100% i dlatego się opłaca.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne