REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Mooyd's obniżył rating mBanku Hipotecznego

2023-03-25 12:14
publikacja
2023-03-25 12:14

Agencja Moody's obniżyła długoterminowy rating emitenta przyznany dla mBanku Hipotecznego do poziomu Baa2 z poziomu Baa1 - poinformował mBank Hipoteczny w komunikacie.

Mooyd's obniżył rating mBanku Hipotecznego
Mooyd's obniżył rating mBanku Hipotecznego
fot. Robson90 / / Shutterstock

Moody's zmienił również perspektywę długoterminowego ratingu emitenta przyznanego dla mBanku Hipotecznego na negatywną. Jednocześnie agencja potwierdziła krótkoterminowy rating spółki na poziomie P-2.

Obniżenie ratingu wynika z metodyki przyznawania ratingów spółkom powiązanym w jednej grupie kapitałowej. Tego samego dnia Moody's obniżył długookresowy rating depozytów mBanku do "Baa1" z "A3", zmieniając jednocześnie perspektywę na negatywną. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (1)

dodaj komentarz
luckyrich
Znowu politycy i bankierzy wywołają kryzys. Od kilku lat piszę, że rozdawnictwo i kolejne pakiety pomocowe w postaci drukowanych i pompowaniych w rynek setek miliardów przez banki centralne kiedyś musi spowodować krach. Iskrą może być kolejny koronawirus lub OPEC, eskalacja wojny, upadek banku lub co innego. Dobrze być na to przygotowanym.Znowu politycy i bankierzy wywołają kryzys. Od kilku lat piszę, że rozdawnictwo i kolejne pakiety pomocowe w postaci drukowanych i pompowaniych w rynek setek miliardów przez banki centralne kiedyś musi spowodować krach. Iskrą może być kolejny koronawirus lub OPEC, eskalacja wojny, upadek banku lub co innego. Dobrze być na to przygotowanym. Dobrze mieć system, dzięki któremu się zarabia, ale przede wszystkim nie odnotowuje się strat. Słyszeliście o ksiazce pt. Jak stworzyc system transakcyjny do inwetsowania na gieldzie? Opisany w niej system uchronił nieraz przed spadkami

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki