REKLAMA

MLP Group rozpoczyna book-building 1,65 mln akcji serii D

2020-10-21 08:58
publikacja
2020-10-21 08:58
fot. Tomasz Ras / Puls Biznesu

MLP Group rozpoczął book-building do 1,65 mln akcji serii D bez prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy, który potrwa do 22 października - podał MLP Group w komunikacie.

Spółka informowała o zaangażowaniu w dniu 12 października Pekao Investment Banking w roli globalnego koordynatora i współprowadzącego księgę popytu oraz Bank Pekao - Biuro Maklerskie Pekao w roli współprowadzącego księgę popytu i agenta rozliczeniowego.

Israel Land Development Company (ILDC) skierował do MLP Group oraz do Pekao IB oświadczenie, że niezależnie od akcji ofertowanych w ofercie nowych akcji, obejmie akcje serii D w liczbie, która zapewni ILDC zachowanie dotychczasowego udziału ekonomicznego w kapitale spółki.

Zarząd MLP Group zapewnił, że dokona przydziału akcji serii D w taki sposób, który zapewni ILDC objęcie akcji serii D zgodnie z deklaracją.

MLP Group podał, że cena emisyjna akcji serii D zostanie ustalona przede wszystkim w oparciu o wyniki procesu budowania księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych.(PAP Biznes)

epo/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki