REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Już w tym roku zagrasz w Lotto przez internet

2018-09-25 10:00
publikacja
2018-09-25 10:00

"Kto nie gra, nie wygrywa" - taka maksyma przyświeca wielu Polakom już od lat, którzy - chcąc się wzbogacić - grają w słynnego "totka". Teraz Totalizator Sportowy postanowił wyjść naprzeciw potrzebom graczy i umożliwić granie w Lotto przez internet.

fot. Daniel Dmitriew / / FORUM

Jak wiemy, ciężką pracą ludzie się bogacą, ale niektórzy chcą wzbogacić się bardzo szybko. Pomagają w tym czasem różnego rodzaju loterie, między innymi Lotto, w których główne, kilkumilionowe wygrane w Polsce padają co jakiś czas.

Dotychczas zagranie w "lotka" możliwe było tylko w kolekturze czy kiosku współpracującym w Totalizatorem Sportowym. Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym roku ma to ulec zmianie i Lotto ma być dostępne w internecie.

- Ten rok jest dla spółki przełomowy, ponieważ dzięki znowelizowanej ustawie o grach hazardowych realizujemy wiele nowych projektów. Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet – zapowiada Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego.

To nie jedyne zmiany, które szykuje Totalizator. Jak informował na początku tego miesiąca portal spidersweb.pl, od przyszłego roku w każdej kolekturze możliwe mają być płatności kartą.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Totalizator Sportowy odnotował największe w historii wpływy do budżetu państwa. Ze sprzedaży produktów Lotto i wraz z dopłatami wyniosły ona 5 mld 644 mln 869 tys. 743,89 zł (w 2016 r. 5 mld 585 mln 464 tys. 965,23 zł).

DU

Źródło:
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
mhm
Heheh, dobra metoda na ściągnięcie z powrotem do budżetu sporej części 500✝ i innych zasiłków...
zzibi2
Podatek od głupoty, prawdopodobieństwo kilka razy mniejsze od np tego że trafi nas piorun

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki