REKLAMA

Jurgiel: Nie powtórzymy błędów PO i PSL

2015-11-14 04:44
publikacja
2015-11-14 04:44

Będziemy prowadzić inną politykę, nie powtórzymy błędów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego - mówi "Naszemu Dziennikowi" Krzysztof Jurgiel, kandydat na ministra rolnictwa w rządzie Beaty Szydło.

fot. Mariusz Rutkowski / / FORUM

Brak zainteresowania sprawami rolnictwa ze strony premierów Donalda Tuska i Ewy Kopacz oraz prezydenta Bronisława Komorowskiego wynikał z liberalnego podejścia PO do spraw gospodarczych. Że Polska nie musi być producentem żywności, że tańszą żywność można przywieźć do RP - wskazuje Jurgiel.

Prawo i Sprawiedliwość stoi na stanowisku, że polska ziemia powinna być wykorzystywana jak najlepiej do produkcji rolnej, abyśmy mieli wystarczająco dużo żywności na własne potrzeby, a nadwyżki na eksport - podkreśla.

Jak zaznacza kandydat na ministra rolnictwa w rządzie PiS, zachowanie bezpieczeństwa żywnościowego to polska racja stanu. (PAP)

rda/

Źródło:PAP
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~krz
W PiS Du da da aż wyjdzie wam szydło z kaczego wora spleśniałych jaj i tak wam da ,że cienko zaśpiewacie w kapeli kukiz na muniu.Kórwin mać.Biedna Polska.

Powiązane: Rząd Beaty Szydło

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki