Infoscan ma umowę sprzedaży i dystrybucji urządzeń MED Redorder na terenie części Europy i Afryki

2019-03-04 22:54
publikacja
2019-03-04 22:54
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Infoscan podpisał z francuską firmą GBF International umowę dotyczącą sprzedaży i dystrybucji urządzeń MED Recorder oraz udzielenia licencji na korzystanie z oprogramowania służącego do analizy i przechowywania danych związanych z badaniem diagnostyki bezdechu sennego - poinformował Infoscan w komunikacie.

Umowa obejmuje dystrybucję urządzenia na terenie francuskojęzycznych państw europejskich (Francja, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria) oraz w krajach północno-zachodniej Afryki (Maroko, Tunezja, Algieria).

Umowa przewiduje rozszerzenie listy państw o inne kraje Europy, Afryki, a także wybrane państwa Bliskiego Wschodu zależnie od stopnia realizacji umowy w pierwszej grupie państw.

W ramach współpracy partner zobowiązuje się do promocji urządzeń MED Recorder, ich dystrybucji, a także aktywnego poszukiwania klientów i prowadzenia dla nich szkoleń w zakresie obsługi urządzenia.

Infoscan dostarczy urządzenia na podstawie zamówień składanych nie częściej niż raz w miesiącu. Cena podstawowa została w umowie określona na 1.450 euro za jedno urządzenie MED Recorder. Na podstawie umowy GBF International zobowiązuje się do zamówienia co najmniej 20 sztuk urządzeń w ciągu 30 dni od daty umowy, a następnie co najmniej 50 sztuk urządzeń miesięcznie przez kolejne 5 miesięcy.

Po upływie pierwszych 6 miesięcy GBF International będzie dostarczać prognozę zapotrzebowania na urządzenia na kolejne sześć miesięcy. GBF International będzie dokonywał płatności za każde zamówienie w następujący sposób: 50 proc. wartości zamówienia w momencie jego przyjęcia do realizacji przez Infoscan, 25 proc. w momencie wysyłki urządzeń oraz 25 proc. w terminie 7 dni od daty otrzymania urządzeń.

W ramach umowy Infoscan, za dodatkową opłatą w wysokości 180 euro za każde urządzenie, udzieli GBF International licencji na użytkowanie oprogramowania służącego do analizy i przechowywania danych związanych z badaniem diagnostyki bezdechu sennego za pomocą urządzenia MED Recorder. Licencja zostanie udzielona na okres 5 lat.

Umowa została zawarta na okres 24 miesięcy, przy czym strony dopuszczają możliwość jej przedłużenia na zasadach uprzednio uzgodnionych. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki