Gino Rossi ma umowę dystrybucyjną na rynek brytyjski

2017-08-22 17:14
publikacja
2017-08-22 17:14

Gino Rossi rozpoczął współpracę z brytyjską siecią domów towarowych John Lewis w zakresie dystrybucji produktów na rynek brytyjski - podała spółka w komunikacie. Zarząd szacuje wartość współpracy na 3 mln zł rocznie, ale zaznacza, że jej ostateczna wartość będzie wynikała z wielkości realizowanych zamówień.

Sieć John Lewis liczy łącznie na terenie Anglii, Walii i Szkocji 45 salonów stacjonarnych. Produkty Gino Rossi mają być także oferowane w sklepie internetowym.

"(...) nawiązanie ww. współpracy może otworzyć nowy, znaczący kanał dystrybucji produktów emitenta na teren Wielkiej Brytanii, a w dalszej kolejności - poprzez sprzedaż online (...) - na inne rynki: francuski, niemiecki, włoski, austriacki, duński, szwajcarski, irlandzki, norweski, holenderski. Powyższe może generować istotny udział w sprzedaży produktów Emitenta i wpływać na jego wynik finansowy" - napisano w komunikacie.

W poniedziałek Gino Rossi podpisało z rosyjską firmą Presto Limited Liability Company umowę dotyczącą współpracy w zakresie dystrybucji produktów spółki na rynek rosyjski, kazachski i białoruski. Szacowana wartość umowy to 3 mln zł. (PAP Biznes)

sar/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Firmy mogą zapłacić nawet 1 mln PLN kary

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki