REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Getin Noble Bank w drugiej połowie 2020 roku przeniesie się do nowej siedziby

2019-05-17 09:56
publikacja
2019-05-17 09:56
Dodaj Bankier.pl w Google

Getin Noble Bank planuje w drugiej połowie 2020 roku przenieść swoją siedzibę do biurowca The Warsaw HUB - poinformował bank w komunikacie prasowym.

Getin Noble Bank w drugiej połowie 2020 roku przeniesie się do nowej siedziby
Getin Noble Bank w drugiej połowie 2020 roku przeniesie się do nowej siedziby
fot. Andrzej Bogacz / / FORUM

fot. / / Getin Noble Bank

Getin podał, że podpisał umowę najmu z Ghelamco Poland, właścicielem The Warsaw HUB, nowo powstającego obiektu na warszawskiej Woli.

Zmiana siedziby związana jest ze zbliżającym się terminem zakończenia najmu obecnej siedziby banku w Warszawie. Umowa najmu na obecną warszawską siedzibę kończy się w III kwartale 2020 roku.

Umowa pomiędzy Getin Noble Bank a Ghelamco Poland została podpisana na okres 7 lat. Getin Noble Bank zajmie blisko 18,5 tys. m kw. powierzchni.

Wakacje na giełdzie

Bank podał, że koszt wynajmu będzie niższy niż obecnie. Oprócz centrali w nowym budynku zlokalizowany zostanie również jeden z flagowych oddziałów banku. (PAP Biznes)

seb/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (13)

dodaj komentarz
amberamber
pewnie poprzednie lokum odpalało ptsd odwiedzającym, ładne, nowe takie, tańsze. fajna opcja.
tomalo
Czy pieniądze w Getin sa bezpieczne? Np 200 tys Euro na lokacie?
mistrzimalgorzata
LCR na poziomie 230% + spłacony kredyt NBP na zabezpieczenie środków pozwala powiedzieć, że tak. W razie nagłej katastrofy, do której nikt nie dopuści bank ma fundusze na wypłaty dla klientów.
mistrzimalgorzata
Zamiast Lehmann Brothers mamy cudowne uzdrowienie. Powrót do stabilności jest bardzo prawdopodobny - a czynne cięcie kosztów to dobry znak dla inwestorów.
maciejjak
GPW od razu zareagowało wzrostem o 3%, teraz jest jeszcze lepiej. Cieszące info - bank wstaje z kolan po listopadzie '18.
benz-driver
Kredyt refinansowy spłacony, ekipa zarządzająca kosztami działa - czas na powrót do normalności i stabilności. Ciekawe co następne?
olekmalach
Zerwanie z przeszłością, zmienili nastawienie do klientów, będzie spoko
tomalo
Przykre ze nie zdążą się tam wprowadzić bo już ich nie będzie. Jak pozbyć się 10 mld? Kupic Getin
przyrodnik
Dobrze, że podejmują działania w celu cięcia kosztów i się rozrastają - dwie pieczenie na jednym ogniu.
aktywacjapasywacja
Jak dla mnie super - nową siedzibę traktujmy jak nowy etap w GNB. Mniejsze koszty to mniejsze wydatki, a przy powierzchni ponad 18000 m2 to musi być ogromna kwota.

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki