Gaming Factory ustalił cenę emisyjną nowych akcji na 15,5 zł

2020-07-02 18:26
publikacja
2020-07-02 18:26
Gaming Factory

Gaming Factory, który zakończył przyjmowanie zapisów na akcje wśród inwestorów indywidualnych oraz book-buliding wśród inwestorów instytucjonalnych, ustalił cenę emisyjną akcji na 15,5 zł - podała spółka w komunikacie prasowym. Producent i wydawca gier na PC i konsole chce do końca lipca zadebiutować na rynku głównym GPW.

Pierwsza oferta publiczna akcji Gaming Factory obejmuje łącznie do 1.375.000 akcji, w tym 1.100.000 nowo emitowanych akcji serii E oraz 275.000 istniejących akcji serii B. Dla inwestorów indywidualnych zarezerwowano połowę liczby oferowanych akcji.

Zapisy w transzy detalicznej były prowadzone w dniach 24 czerwca – 1 lipca. Minimalny zapis przypadający na inwestora indywidualnego nie mógł obejmować mniej niż 20 nowo emitowanych akcji. Budowanie księgi popytu trwało od 24 czerwca do 2 lipca. Zapisy inwestorów instytucjonalnych będą w terminie 3-8 lipca.

"Jesteśmy zadowoleni z dużego zainteresowania nabyciem akcji Gaming Factory wśród inwestorów indywidualnych. Wkrótce podamy szczegółowe informacje w tym zakresie, ale już teraz dziękujemy za okazane nam zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom akcjonariuszy i zrealizować przyjęty plan rozwoju spółki. Pozyskane środki przeznaczymy na produkcję gier oraz na rozwój działań marketingowych" – powiedział cytowany w komunikacie prezes spółki Matusz Adamkiewicz.

Firmą inwestycyjną pośredniczącą w oferowaniu akcji jest Trigon Dom Maklerski. Dodatkowo, inwestorzy mogą składać zapisy na akcje w ramach konsorcjum, do którego przystąpiły mBank – Dom Maklerski, Millennium Dom Maklerski, Noble Securities oraz Dom Maklerski BDM.(PAP Biznes)

epo/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki