REKLAMA

Dyrektor operacyjna LOT zwolniona za wpis na Facebooku

2019-09-02 10:06
publikacja
2019-09-02 10:06

Zwolnienie w trybie natychmiastowym za wpis na prywatnym profilu na Facebooku. Takie konsekwencje spotkały Katarzynę Richter dyrektor operacyjną Polskich Linii Lotniczych LOT Cabin Crew za krytykę i fotografowanie pracowników konkurencyjnych linii lotniczych.

Dyrektor operacyjna LOT zwolniona z powodu komentarza na Facebooku / fot. Adam Kopeć / LOT.pl

Katarzyna Richter na swoim prywatnym profilu na portalu społecznościowym Facebook zamieściła zdjęcia oraz komentarz dotyczący personelu linii lotniczych British Airways. W swoim wpisie dyrektor operacyjna LOT Cabin Crew skrytykowała pracowników konkurencji m.in. za „dziury w rajstopach, opinający mundur, podwójny podbródek...” oraz inne elementy wyglądu i ubioru, na które zwróciła uwagę. 

Post Katarzyny Richter opublikowano na profilu A Fly Guy’s Cabin Crew Lounge. Zwrócono tam uwagę na wykonywanie i publikowanie zdjęć pracowników konkurencyjnej linii lotniczych bez ich zgody. Zauważono, że zachowanie pracownicy polskich linii lotniczych jest nieodpowiednie. 

LOT zwolnił dyrektor operacyjną

Reakcją polskich linii lotniczych na opublikowany wpis swojej pracownicy było zwolnienie. „Post opublikowany przez jedną z naszych pracownic (...) był absolutnie niezgodny ze standardami obowiązującymi pracowników Polskich Linii Lotniczych LOT. Takie działania są niedopuszczalne i nieakceptowalne przez naszą firmę, dlatego podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy w trybie natychmiastowym” - skomentował sytuację LOT w oświadczeniu prasowym zamieszczonym na portalu Fly4Free. LOT zapowiedział również przeszkolenie swoich pracowników.

Jak podaje "Fly4Free", komentarz dotyczący wyglądu pracowników British Airways zniknął z profilu Katarzyny Richter. Na Facebooku pojawił się post z przeprosinami, który nie jest już dostępny. 

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (21)

dodaj komentarz
1a2b
Wystarczy popatrzeć na Borysa Johnsona żeby mieć wyobrażenie o angielskich flejtuchach. Leciałem kiedyś z BA do USA. To było w 1999r i była to jak do tej pory najgorsza podróż w moim życiu. Od tamtej pory wiele razy świadomie wybierałem innego przewoźnika.
xiven
tyle ludzi spaprało sobie w życiu bo wystawiali tyłek do inwigilacji na fejsie i cały czas nikogo nic to nie uczy...

pkc
wincyj fejsbuka, dawajcie foto i filmy z kibla z sypialni co jecie , znak czasu konca
wtomek
Ile lat miała ta Pani i z czyjego nadania otrzymała to stanowisko. To tylko dzieciak tak może się zachowywać , dyrektor operacyjny tak dużęj firmy? Powiało grozą.
specjalnie_zarejstrowany1
najzabawniejsze jest to ze ludzie na tym facebooku dobrowolnie podaja swoje dane i zasilaja go informacjami o sobie
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
karbinadel
Jak widać, nie tylko w polityce dostęp do władzy rzuca się na mózg
leonidass
Pani zapewne poczuła się mocna w pracy, głowa odleciała i dalej już wszystko wiadomo.
Cnotą jest utrzymywanie kontroli nad sobą, w chwili kiedy endorfiny szaleją.
glos_rozsadku
no to chyba w tym LOCie też są do kitu ubrani skoro babkę zwolnili.

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki