Bilety PKP Intercity co czwartek w niższych cenach

PKP Intercity przygotował nową promocję, dzięki której pasażerowie co czwartek mogą nabyć pulę biletów w niższych niż standardowe cenach – bilet na pociąg ekspresowy można kupić nawet za 29 zł.

PKP Intercity ruszyło z promocją Biletowa czwartkomania, która umożliwia pasażerom nabycie biletów na wybrane pociągi po zdecydowanie niższych cenach. Przewoźnik co tydzień publikuje nowe pakiety tańszych biletów. Należy jednak pamiętać, że ich liczba jest ograniczona. Dodatkowo co tydzień zmianie ulega również lista połączeń, które podlegają promocji.

Bilety na wybrane pociągi dostępne są od momentu pojawienia się w promocji do dnia poprzedzającego podróż lub do czasu obowiązywania promocyjnej puli biletów. Ich zakup możliwy jest poprzez:

  • internet – w serwisie e-IC,
  • aplikację mobilną IC Mobile Navigator,
  • system SkyCash,
  • w kasie biletowej.

Podróżni muszą jednak śpieszyć się z zakupem. PKP Intercity przewidziało wyłącznie określoną pulę tanich biletów, które można nabyć od 29 zł przy połączeniach ekspresowych. Promocja obejmuje połączenia realizowane pociągami Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Dodatkowo Biletowa czwartkomania łączy się z innymi ulgami ustawowymi, dlatego student czy uczeń za przejazd zapłaci jeszcze mniej.

Przewoźnicy co i rusz wymyślają nowe promocje, aby przyciągnąć klientów. PKP Intercity nie tak dawno zaoferowało podróżnym Ofertę Promo, z którą można podróżować nawet do 55 proc. taniej oraz Razem w Polskę. PolskiBus uruchamia nowe połączenia, a kupując bilet stosunkowo wcześniej, możemy liczyć na niższe ceny. Natomiast LOT proponuje Szalone Środy. Planując podróż, warto zatem sprawdzać oferty przewoźników na bieżąco, ponieważ lista promocji stale się zmienia, dając tym samym kolejne pomysły na spontaniczne podróże.

Katarzyna Rostkowska

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl