REKLAMA

Polski Bus otwiera nowe linie z Wrocławia

2017-08-03 11:00
publikacja
2017-08-03 11:00

Klienci Polskiego Busa będą mogli skorzystać z nowych tras oferowanych przez przewoźnika. Nowa, międzynarodowa linia została otworzona we współpracy z partnerską spółką FlixBus. Z Wrocławia pojedziemy teraz do dwóch miast w Czechach oraz bezpośrednio do Wiednia. 

fot. / / PolskiBus.com

Polski Bus rozszerza współpracę z FlixBusem. - To już siódma linia tego przewoźnika dostępna w ofercie platformy www.polskibus.com. Dzięki temu mieszkańcy Wrocławia mają możliwość odbycia bezpośredniej podróży do Wiednia. Co więcej, do siatki połączeń dołączają dwa nowe czeskie miasta – Ostrawa i Ołomuniec - podaje spółka w komunikacie prasowym.

Jak informuje Polski Bus kursy będą realizowane autokarami o podwyższonym standardzie, który między innymi zakłada więcej przestrzeni na nogi. Na wspomniane trasy będzie obowiązywała rezerwacja miejsc, która upoważni pasażerów do wejścia na pokład. 

W tej chwili rezerwacja biletu na podróż z Wrocławia do Wiednia FlixBusem na początku września kosztuje 109 złotych, a czas podróży wyniesie 7h40min. Do Ostrawy dojedziemy w 3h15min i zapłacimy  69 złotych, a do Ołomuńca 79 złotych w czasie 4h30  min. 

WSZ

Źródło:
Tematy
Ile kosztuje kredyt na 10 tys. zł?

Ile kosztuje kredyt na 10 tys. zł?

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki