BRE Bank korzysta z Systemu Obsługi Zamówień Xtrade

BRE Bank korzysta z Systemu Obsługi Zamówień Xtrade


Firma Xtrade, zajmująca się handlem elektronicznym B2B, uruchomiła komercyjny System Obsługi Zamówień Elektronicznych wdrożony u klienta, którym jest udziałowiec spółki - BRE Bank SA.

System Obsługi Zamówień Elektronicznych jest aplikacją umożliwiającą klientom zakupy towarów i usług w dowolnym czasie i z dowolną częstotliwością. Na razie na platformie Xtrade oferowane są: sprzęt i akcesoria komputerowe, urządzenia i artykuły biurowe, druki, a także meble biurowe.

System jest przeznaczony dla firm zainteresowanych rozwiązaniami długofalowymi, dokonujących dużych i częstych zakupów. Korzyści wynikające z zaopatrywania się na platformie Xtrade i wykorzystania wspomnianego systemu to między innymi usprawnienie procesu zakupowego, obniżenie kosztów magazynowania, podniesienie wydajności kontaktów z dostawcami, a także zmniejszenie ceny produktów.

Firma Xtrade S.A. powstała w marcu 2001 roku z inicjatywy firmy Optimus S.A. Udziałowcami spółki są Optimus S.A., BRE Bank S.A., Commerce One Inc oraz GPW.

BRE Bank należy do ścisłej czołówki banków specjalizujących się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw i jest jednym z głównych banków inwestycyjnych w Polsce.

+ BiznesNet: WebService Internet dla platformy Xtrade

+ BiznesNet: Xtrade i Getin czyli B2B dla dużych i małych

opr. Katarzyna Stevenson

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.