REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Asbis otworzył salon Apple w Armenii

2023-02-03 11:56
publikacja
2023-02-03 11:56

Asbisc Enterprises, dystrybutor, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, otworzył w stolicy Armenii – Erywaniu, salon iSpace, który ma status Apple Premium Reseller - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Asbis otworzył salon Apple w Armenii
Asbis otworzył salon Apple w Armenii
fot. Vale Cantera / / Shutterstock

To drugi oficjalny sklep z produktami i akcesoriami Apple w Erywaniu, ale pierwszy i jedyny w tym kraju ze statusem Premium Reseller.

Asbis jest oficjalnym dystrybutorem produktów Apple w 11 krajach zrzeszonych w ramach byłej Wspólnoty Niepodległych Państw. Łącznie z nowo otwartym salonem iSpace Grupa prowadzi obecnie na terenie swojej działalności 27 salonów, w których można kupić produkty Apple.

"Nowy salon iSpace jest zlokalizowany w stolicy Armenii i największym mieście tego kraju – Erywaniu. Miasto to liczy ponad milion mieszkańców, czyli blisko 1/3 populacji całego kraju" - napisano.

Jak wskazano, iSpace to sieć sklepów technologicznych Apple z prestiżowym statusem Apple Premium Reseller prowadzonych przez Asbis. Jest ona obecna również w Kazachstanie, Gruzji, Azerbejdżanie i Ukrainie, niedługo nowe salony iSpace zostaną otwarte w Mołdawii i Uzbekistanie. (PAP Biznes)

alk/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Apple

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki