REKLAMA
ZAGŁOSUJ

InPost dostarczy wniosek do urzędu za 5,99 zł

2020-04-08 10:05
publikacja
2020-04-08 10:05

InPost wprowadził nową usługę Urząd24. Teraz dostarczy wnioski i formularze do urzędu miasta w Gorzowie Wielkopolskim za 5,99 zł. Dwa nowe paczkomaty z herbem miasta są już zainstalowane.

fot. / / InPost

Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą załatwić sprawy z urzędem miasta bezkontaktowo. Nowa usługa Urząd24 umożliwia bezpieczne nadawanie listu. Wystarczy wysłać wniosek lub inne pismo przez paczkomat. Koszt takiego nadania dokumentu wynosi 5,99 zł. Na stronie internetowej InPostu dostępny będzie formularz do wypełnienia i wydrukowania, dzięki któremu będzie można nadać list. Obecnie po wejściu w link wyświetla się błąd.  

Urzędnicy odbiorą nadane dokumenty w dwóch paczkomatach przy ul. Sikorskiego 3-4 oraz przy ul. Myśliborskiej 34. Dodatkowo mieszkańcy Gorzowa mogą nadać list z dowolnego paczkomatu na terenie miasta. Zostanie on przetransportowany do „urzędowego”.

- Na początku pandemii powołaliśmy dedykowany zespół naszych specjalistów (…) Pracował on w zasadzie 24h na dobę i w ekspresowym tempie przygotował projekt, konieczną infrastrukturę sprzętową oraz architekturę IT. Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego, jako pierwszy stwierdził, że to jest świetny pomysł i rozwiązanie obecnych bolączek. Szybko stworzyliśmy maszyny skonfigurowane pod potrzeby miast i przygotowaliśmy usługę InPost Urząd24, która znacznie ułatwi obieg dokumentów między urzędem a mieszkańcami – mówił Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego przez paczkomaty mogą m.in.:

  • zarejestrować pojazd,
  • złożyć wniosek o wydanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdu, pozwoleń czasowych oraz tablic rejestracyjnych,
  • zgłosić zbycie pojazdu, zmianę stanu faktycznego lub demontaż pojazdu,
  • złożyć wniosek o wymianę dokumentów komunikacyjnych i ich weryfikację.

DF

Źródło:
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki