REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

01CYBERATON: Incydentalne naruszenie obowiązków informacyjnych

2021-12-23 09:41
publikacja
2021-12-23 09:41
W związku z pkt 16a Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect, Zarząd 01CYBERATON PROENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje o naruszeniu przez Emitenta obowiązku informacyjnego określonego w §3 ust 1 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”, polegającym na nieprzekazaniu w ustalonym terminie raportu bieżącego z informacją o dokonanej rejestracji przez sąd zmiany Statutu Emitenta.
Powodem powyższej sytuacji, była oczywista omyłka i przeoczenie terminu. W ramach usprawiedliwienia Zarząd wskazuje, iż działanie to nie było celowe i nie wiązało się z wywarciem na rynku jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.
Informacja ta została podana do wiadomości Zwyczajnego Zgromadzenia, została odnotowana w akcie notarialnym i poprzez publikację podjętych uchwał przez Walne Zgromadzenie, upubliczniona poprzez raport EBI.
Jednakże zgodnie z przepisami obowiązującymi na rynku NewConnect, Emitent miał obowiązek opublikować raport EBI dotyczący rejestracji zmian Statutu Emitenta. Przedmiotowy raport został opublikowany.
Zarząd Emitenta dołoży wszelkich starań, aby w przyszłości nie wystąpiło podobne naruszenie obowiązków informacyjnych.

Podstawa prawna:
§4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki