REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Włodzimierz Czarzasty zakażony koronawirusem

2021-01-18 20:04
publikacja
2021-01-18 20:04

Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica) poinformował w poniedziałek o pozytywnym wyniku testu na obecność koronwirusa. Obecnie przebywa na kwarantannie.

Włodzimierz Czarzasty zakażony koronawirusem
Włodzimierz Czarzasty zakażony koronawirusem
fot. Mateusz Włodarczyk / / FORUM

"Uprzejmie informuję, że niestety mam pozytywny wynik koronowirusowy. Jestem na kwarantannie. Uciekałem przed tym świństwem prawie rok. Wynik dostałem przed chwilą. Trzymajcie się" - napisał Czarzasty w poniedziałek wieczorem na Twitterze.

W poniedziałek resort zdrowia podał, że badania potwierdziły 3271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, najwięcej w województwie mazowieckim i pomorskim. Zmarło 52 chorych. Od początku epidemii w Polsce stwierdzono 1 438 914 przypadków COVID-19. Zmarło 33 407 osób.(PAP)

Autor: Krzysztof Kowalczyk

krz/ mok/

Wakacje na giełdzie
Źródło:PAP
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (1)

dodaj komentarz
samsza
Mówię do pana jak mężczyzna do mężczyzny, niech pan będzie poważny i nosi maseczkę.
Nie będzie pan zabójcą innych i sam się pan nie zarazi.
A poseł Braun wszędzie bez maski, na licznych manifestacjach, w licznych studiach, na licznych spotkaniach i nie zaraził się. A pan zakażony, mimo pouczających tekstów, nie wstyd teraz?

Powiązane: Zakażeni koronawirusem

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki