REKLAMA

Tajna zrzutka na Nowaka. Krewni, znajomi i koledzy z PO zebrali milion złotych

2021-06-22 06:59
publikacja
2021-06-22 06:59
Tajna zrzutka na Nowaka. Krewni, znajomi i koledzy z PO zebrali milion złotych
Tajna zrzutka na Nowaka. Krewni, znajomi i koledzy z PO zebrali milion złotych
fot. Mateusz Wlodarczyk / / FORUM

Partyjni koledzy nie chcą się chwalić, że pomogli byłemu ministrowi - donosi we wtorek dziennik "Fakt"

"Krewni, znajomi i koledzy z PO zebrali milion złotych, żeby oskarżany o korupcję Sławomir Nowak nie musiał wracać do aresztu" - pisze gazeta.

"Koledzy i koleżanki udzielali panu Nowakowi pożyczek. Każdy dawał, ile mógł" – mówi Faktowi Małgorzata Kidawa-Błońska.

Gazeta przypomina, że Sławomir Nowak opuścił areszt w kwietniu. Jednak 2 czerwca Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że ma wrócić za kratki, chyba że wpłaci milion złotych poręczenia. Na zebranie tej astronomicznej kwoty dał czas do 18 czerwca. Nowak wpłacił kaucję. Udało mu się zebrać pieniądze dzięki wsparciu kolegów z dawnej partii - czytamy.

Jak podaje "Fakt", o zbiórce wiedziała również Małgorzata Kidawa-Błońska. "Uważamy, że to jest ludzka przyzwoitość, żeby pomóc. Pan Nowak jak najszybciej powinien stanąć przed sądem" – mówi dziennikowi Kidawa-Błońska. (PAP)

lgs/ tgo/

Źródło:PAP
Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (5)

dodaj komentarz
ssmentek
:D :D :D Ta kasa pochodzi z ukrytego majątku pana Nowaka, którego uzyskanie postawiło go w obecnej sytuacji, a nie od "znajomych"! Ciekawe, czy to wynajęta przez niego kancelaria prawna lub piarowa zleciła zakłamane anonimowe teksty takie jak ten, czy portale takie jak bankier.pl ogłupiają czytelników z własnej :D :D :D Ta kasa pochodzi z ukrytego majątku pana Nowaka, którego uzyskanie postawiło go w obecnej sytuacji, a nie od "znajomych"! Ciekawe, czy to wynajęta przez niego kancelaria prawna lub piarowa zleciła zakłamane anonimowe teksty takie jak ten, czy portale takie jak bankier.pl ogłupiają czytelników z własnej inicjatywy.
andrz464
Mgła nienawiści przysłoniła ci zdrowy rozsądek a wyobraźnia małego Kazia podpowiada co sam by ukręcił za łapówki. Majątek Nowaka został w całości już zabezpieczony blisko rok temu (gotówka ponad 4 banie, 2 mieszkania ponad 2 banie, auto). Czas na sprawę w sądzie. Jeśli winny - zabrać i po sprawie.
ssmentek odpowiada andrz464
Jeżeli oczekiwanie kary dla przestępców pasożytujących na społeczeństwie to jest "nienawiść", to tak, jestem nienawistnikiem! Razem z 99% ludzi :) Ujawniony majątek, to nie jest cały majątek. Co do zabezpieczonego majątku Nowaka to weź tylko część z tego co zabezpieczono, te 4 bańki. O nieruchomości zapomnimy.Jeżeli oczekiwanie kary dla przestępców pasożytujących na społeczeństwie to jest "nienawiść", to tak, jestem nienawistnikiem! Razem z 99% ludzi :) Ujawniony majątek, to nie jest cały majątek. Co do zabezpieczonego majątku Nowaka to weź tylko część z tego co zabezpieczono, te 4 bańki. O nieruchomości zapomnimy. Przyjmijmy założenie, że te 4 melony odkładał je w ciągu 25 lat. To daje ponad 15 tyś zł miesięcznie, licząc od momentu gdy facet odebrał pierwszą wypłatę czyli pewnie koło 1998 roku! Teraz porównaj sobie to z jego zarobkami na funkcjach publicznych, które są jawne i odejmij jedno od drugiego. Także samemu lepiej włącz myślenie kolego.
3456
jeszcze premierem zostanie jak Tusk wróci wtedy wam szczęki opadną ha ha ha .

Powiązane: Kłopoty Sławomira Nowaka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki