REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

TRAVELPLANET: Oświadczenie Spółki w sprawie nieprzestrzegania zasad ładu korporacyjnego.

2009-10-23 11:12
publikacja
2009-10-23 11:12
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 45 / 2009
Data sporządzenia: 2009-10-23
Skrócona nazwa emitenta
TRAVELPLANET
Temat
Oświadczenie Spółki w sprawie nieprzestrzegania zasad ładu korporacyjnego.
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Na podstawie § 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy, Zarząd Travelplanet.pl S.A. informuje o nie przestrzeganiu rekomendowanego rozwiązania dotyczącego prowadzenia polityki informacyjnej Spółki, zawartego w części I dokumentu "Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW" tj."Rekomendacje dotyczące dobrych praktyk spółek giedowych".

Spółka w Oświadczeniu o przestrzeganiu zasad ładu korporacyjnego w 2008, dotyczącym przestrzegania zasad "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW podała, że od 01.01.2009r. będzie przeprowadzała transmisję z obrad walnego zgromadzenia z wykorzystaniem sieci Internet, rejestrowała przebieg obrad i upubliczniała go na stronie internetowej.

Brak dostosowania serwisu "relacje inwestorskie" do wymagań technicznych, niezbędnych do przeprowadzenia transmisji, uniemożliwił Spółce dostosowanie się do rekomendacji. Spółka nie będzie przeprowadzać transmisji z obrad walnego zgromadzenia w dniu 27.10.2009 roku z wykorzystaniem sieci Internet. Jednocześnie Spółka nie będzie rejestrowała przebiegu obrad i nie upubliczni go na stronie internetowej.


Spółka dołoży wszelkich starań, aby do końca 2009 roku dostosować technicznie serwis "relacje inwestorskie" do przeprowadzenia transmisji internetowych z walnych zgromadzeń akcjonariuszy.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2009-10-23 Bożena Garbińska Członek Zarządu ds. Finansowych
2009-10-23 Elżbieta Aniołczyk Prokurent
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki